serwis agd

Sprawdzony Serwis AGD z miasta Oleśnica

  Wyświetlacz Twojej pralki zaczął wskazywać na nietypowy błąd? Nie wiesz jak zinterpretować niepokojący komunikat i co może być przyczyną usterki? Nie odwlekaj w czasie diagnozy awarii, im dłużej będziesz czekać z naprawą tym usterka może bardziej się pogłębiać i stawać się kosztowniejsza do usunięcia. Oferujemy błyskawiczną naprawę wszelkiego rodzaju usterek sprzętu AGD w tym pralek, zmywarek, płyt i piekarników. Sprawdzony serwis AGD Oleśnica, świadczymy również usługi serwisowe na terenie okolicznych miejscowości.

  Serwis AGD działający w Oleśnicy i okolicznych miejscowościach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie sprzętu AGD wszystkich dostępnych na rynku producentów. Naprawiamy pralki, zmywarki, piekarniki i płyty. Usuwamy wycieki ze sprzętu, wymieniamy zużyte części, sporządzamy pisemną ocenę sprzętu i naprawiamy przyczyny błędów pojawiających się na wyświetlaczach. Najbardziej innowacyjny i sprawdzony serwis AGD Oleśnica – samodzielnie wybierasz termin online znając z góry jasno określony cennik. Możliwość płatności gotówką i kartą płatniczą.

  Serwis AGD - cennik

  Serwis AGD posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Centrum (Stare Miasto)
  • Serbinów
  • Lucień
  • Spalice
  • Wądoły
  • Rataje
  • Zielone Ogrody

  Miasto Oleśnica

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Dojazd gratis Punktualni
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem.