language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
naprawa pralek

Pralka jest jednym z najbardziej awaryjnych sprzętów gospodarstwa domowego. Jeśli mieszkasz w Siemianowicach Śląskich i Twoja pralka nie działa, skorzystaj z naszej oferty naprawa pralek Siemianowice Śląskie. Nasi fachowcy dojadą w cenie usługi pod wskazany adres na terenie miasta. Nie musisz zatem martwić się o transport urządzenia, a my naprawimy je w ciągu jednej, maksymalnie dwóch wizyt.

Naprawa pralek - cennik

Naprawa pralek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Siemianowice Śląskie i okolice (w tym całe Śląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Serwis pralek z usterki polecił mi znajomy. Rzeczywiście fachowiec pierwsza klasa. Bardzo polecam.

Miasto Siemianowice Śląskie

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Siemianowic Śląskich w województwie Śląskie. Zobacz: Serwis AGD Siemianowice Śląskie praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.