Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa okapów? Wybierz termin on-line
naprawa okapów

Kuchenne okapy, to część wyposażenia kuchni, która jest w każdym mieszkaniu i domu w Szczecinie. Okapy tak jak inne elementy naszego gospodarstwa nie są niezniszczalne i odporne na usterki i awarie. Serwis AGD Szczecin podaje, że do najczęstszych przyczyn, które prowadzą do naprawy okapów są: uszkodzenie światła w okapie, niedziałająca funkcja pochłaniania zapachów i tłuszczu. Wymieniona na końcu usterka przydarza się najczęściej okapom typu pochłaniacz, które pracują w trybie zamkniętym. Ich częścią jest filtr węglowy, który umożliwia pochłanianie zapachów z gotujących się potraw. Gdy spotka nas taka usterka konieczna jest naprawa okapów Szczecin przez serwis AGD Szczecin.

Naprawa okapów - cennik

Naprawa okapów wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże

  • Śródmieście

  • Północ

  • Zachód

Miasto Szczecin

Przyjęte zlecenia

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Szczecina w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Serwis AGD Szczecin praca