language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
naprawa pralek

Pralka to dzisiaj urządzenie spotykane praktycznie w każdym domu. Niemniej, niestety nie każdy mieszkaniec miejscowości Ząbki wie, w jaki sposób prawidłowo dbać o taką pralkę, czego skutkiem są liczne awarie. Czy jest możliwa naprawa pralek? Jak najbardziej tak – wystarczy tylko udać się do odpowiedniego punktu, określanego jako serwis AGD i tam poprosić pracowników i naprawdę. Wato przy okazji poprosić o wyjaśnienie przyczyny zepsucia się pralki oraz jak temu zapobiegać.

Naprawa pralek - cennik

Naprawa pralek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Ząbki i okolice (w tym całe Mazowieckie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Usługa wykonana szybko, solidnie. Sympatyczny pracownik. Polecam

Miasto Ząbki

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Ząbek w województwie Mazowieckie. Zobacz: Serwis AGD Ząbki praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.