language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
serwis komputerowy

Sprawdzony Serwis komputerowy z miasta Aleksandrów Łódzki

  Zastanawiałeś się kiedyś ile fachowców potrzeby do naprawy laptopa? Chciałbyś w końcu móc korzystać z wszystkich funkcji komputera, a nie być ograniczany usterkami i awariami? Serwis komputerowy Aleksandrów Łódzki to najlepsza odpowiedź na wszelkie techniczne pytania. Gwarantujemy kompleksowe diagnozy oraz stały, tani cennik. Umożliwiamy płatności kartą i gotówką. Do pracy używamy tylko najnowocześniejszego sprzętu i narzędzi. Szybko i terminowo z dbałością o pełne zadowolenie każdego klienta.

  Serwis komputerowy działający na terenie miasta Aleksandrów Łódzki i innych okolicznych miejscowości. Usługi serwisowe na najwyższym poziomie – oferujemy naprawę zalanego sprzętu komputerowego, kompleksową diagnostykę usterek i awarii, wymianę źle działających podzespołów na nowe oraz fachową poradą w dziedzinie sprzętu komputerowego. Pracujemy z użyciem nowoczesnych narzędzi i sprzętu oraz posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia i certyfikaty. Hasło serwis komputerowy Aleksandrów Łódzki cieszy się niezwykłą popularnością w wyszukiwarkach.

  Serwis komputerowy - cennik

  Serwis komputerowy posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik

  Nazwa usługiCena od
  Naprawa komputerów stacjonarnych 139 zł
  Naprawa laptopów 139 zł
  Obsługa informtyczna firm 139 zł
  Pogotowie komputerowe 139 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: nie jest konieczna wymiana części; w przeciwnym razie potrzebne są dwie płatne wizyty i część. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Aleksandrów Łódzki

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Błyskawicznie Punktualni
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.