serwis komputerowy

Sprawdzony Serwis komputerowy z Lubonia

  Masz do zamontowania nowy procesor, a boisz się, że nie będzie współgrał z Twoją płytą główną? Planujesz zakup nowego latopa, ale nie wiesz co zrobić ze starym sprzętem? Chcesz się dowiedzieć czy czas na wymiane komputera stacjonarnego? Serwis komputerowy Luboń zatrudnia najlepszych lokalnych specjalistów i posiada komplet koniecznych certyfikatów i zezwoleń. Pracujemy wyłącznie przy użyciu profesjonalnego sprzętu, wykorzystując wysokiej klasy części zamienne i narzędzia.

  Jesteśmy firmą świadczącą usługi komputerowe na terenie miasta Luboń i jego okolicach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie usterek komputera, a nasi specjaliści radzą sobie z każdym dostępnym na polskim rynku sprzętem komputerowym. Naprawiamy zepsute karty grafizne, procesory, dyski twarde i wiele, wiele więcej. Zadowolenie klienta to nasz główny cel, którym kierujemy się przy każdym indywidualnym zamówieniu. Zajmujemy pierwsze miejsca w wyszukiwarce po wpisaniu frazy serwis komputerowy Luboń.

  Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Bocianówko
  • Lasek
  • os. Lubonianka
  • Nowy Luboń
  • Stary Luboń
  • Śródmieście

  Pytania i odpowiedzi

  Obecnie realizujemy wyłącznie wizyty bezpośrednio u naszych klientów. Zachęcamy do śledzenia naszej strony, ponieważ stale rozszerzamy naszą ofertę.
  Dokładna cena jest widoczna w trakcie rezerwacji usługi online. Umawiając termin telefonicznie, ostateczna cena jest uzależniona od Twoich ustaleń ze specjalistą.
  Tak. Nasi informatycy mają obszerną wiedzę na temat sprzętu komputerowego i pomogą wybrać odpowiednie komponenty oraz akcesoria.
  Oczywiście. Przejdziemy punktualnie pod wskazany adres i dokonamy bezpłatnej wyceny kosztów naprawy.
  Zwykle tak, informacja na ten temat jest widoczna w trakcie procesu rezerwacji wizyty. W przypadku klientów spoza miasta zostaje naliczona dodatkowa opłata za dojazd specjalisty.

  Serwis komputerowy - cennik

  Serwis komputerowy posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik w Luboniu

  Nazwa usługiCena od
  Naprawa komputerów stacjonarnych 139 zł
  Naprawa laptopów 139 zł
  Obsługa informtyczna firm 139 zł
  Pogotowie komputerowe 139 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: nie jest konieczna wymiana części; w przeciwnym razie potrzebne są dwie płatne wizyty i część. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Luboń