naprawa komputerów

Pewna naprawa komputerów w Oławie i okolicach. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu serwisowania i naprawy komputerów stacjonarnych lub laptopów. Odzyskujemy utracone na dyskach dane, naprawiamy każdą elektronikę na płytach głównych i rozwiązujemy wszelkie problemy z przegrzewaniem. U nas umówisz się na wizytę już na drugi dzień. Wieloletnie doświadczenie i gwarancja niskich cen. Po wyszukaniu frazy serwis komputerowy Oława, znajdziesz nas na samym szczycie list w popularnych wyszukiwarkach.

Naprawa komputerów - cennik

Naprawa komputerów wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis komputerowy obsługujący miasto Oława i okolice (w tym całe Dolnośląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Solidny serwis komputerowy. Na naprawę czekałem dwa dni, a zapłaciłem taniej niż gdziekolwiek indziej. Polecam!

Pytania i odpowiedzi

Na większość naszych usług zapewniamy gwarancję. Jej szczegóły znajdziesz w regulaminie. W przypadku wystąpienia nieprawidłowości oferujemy również możliwość umówienia wizyty reklamacyjnej.
Nasz specjalista oceni, czy istnieje możliwość naprawy płyty głównej, czy jednak konieczna będzie jej wymiana. Często naprawa płyty głównej przekracza wartość nowej płyty.
Oczywiście. Wszelkie usterki sprzętu wyceniamy bezpłatnie na miejscu. Jeśli koszt naprawy przewyższa wartość urządzenia i jest nieopłacalny, specjalista poinformuje Cię o tym fakcie.
Nie tylko. Obsługujemy także okoliczne miejscowości. Dojazd poza miasto wiąże się z dodatkową opłatą.
Bez problemu. Szczegółowa lista terminów jest dostępna w trakcie rezerwacji usługi online.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże
  • Śródmieście
  • Północ
  • Zachód

Miasto Oława

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis komputerowy do obsługi miasta Oławy w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Serwis komputerowy Oława praca