serwis komputerowy

Sprawdzony Serwis komputerowy z Piaseczna

  Szukasz profesjonalnej porady ekspertów od obsługiwania się komputerami? Masz wątpliwości co do zainstalowanych programów lub obecnych w komputerze podzespołów? Nasi wykwalifikowani pracownicy służą fachową poradą w przypadku zakupu nowego komputera oraz szybkim usunięciem występujących w sprzęcie komputerowym usterek. Serwis komputerowy piaseczno to lider profesjonalnych usług serwisowych. Wyróżniamy się stałymi, niskimi cenami oraz gwarancją dobrze wykonanej usługi. Jakość jest na pierwszym miejscu.

  Serwis komputerowy obsługujący mieszkańców Piaseczna i jego okolic. W naszym bagażu doświadczeń znajdują się lata poświęcone serwisowaniu komputerów stacjonarnych i laptopów. Kompleksowe przeglądy sprzętu komputerowego oraz tanie i profesjonalne wykonanie usługi to dla nas priorytet. Nasi profesjonaliści gwarantują bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług oraz działania według wszelkich zasad funckjonalności. O naszej wciąż rosnącej pozycji na rynku serwisów świadczą pierwsze wyniki po wpisaniu frazy serwis komputerowy Piaseczno.

  Pytania i odpowiedzi

  Obecnie realizujemy wyłącznie wizyty bezpośrednio u naszych klientów. Zachęcamy do śledzenia naszej strony, ponieważ stale rozszerzamy naszą ofertę.
  Dokładna cena jest widoczna w trakcie rezerwacji usługi online. Umawiając termin telefonicznie, ostateczna cena jest uzależniona od Twoich ustaleń ze specjalistą.
  Tak. Nasi informatycy mają obszerną wiedzę na temat sprzętu komputerowego i pomogą wybrać odpowiednie komponenty oraz akcesoria.
  Oczywiście. Przejdziemy punktualnie pod wskazany adres i dokonamy bezpłatnej wyceny kosztów naprawy.
  Zwykle tak, informacja na ten temat jest widoczna w trakcie procesu rezerwacji wizyty. W przypadku klientów spoza miasta zostaje naliczona dodatkowa opłata za dojazd specjalisty.

  Serwis komputerowy - cennik

  Serwis komputerowy posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik w Piasecznie

  Nazwa usługiCena od
  Naprawa komputerów stacjonarnych 139 zł
  Naprawa laptopów 139 zł
  Obsługa informtyczna firm 139 zł
  Pogotowie komputerowe 139 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: nie jest konieczna wymiana części; w przeciwnym razie potrzebne są dwie płatne wizyty i część. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Piaseczno