Serwis komputerowy Ruda Śląska

Sprawdzony Serwis komputerowy z miasta Ruda Śląska

  Zauważyłeś w swoim komputerze jakiekolwiek drobne, ale drażniące niewielkie usterki takie jak niedziałający wentylator czy zacinający się napęd CD/DVD? Chciałbyś jak najszybciej pozbyć się awarii a większość specjalistów oferuje odległe terminy wizyt? Działamy szybko, sprawnie, rzetelnie i kompleksowo. Nasi doświadczeni specjaliści zagwarantują maksymalne zadowolenie z usługi. Serwis komputerowy Ruda Śląska to absolutny lider w braży serwisów komputerowych, przede wszystkim ceniący dobro i interes klienta.

  Serwisanci z branży komputerowej świadczący swoje usługi na terenie Ruda Śląska. Wyjątkowo szybkie i zawsze pewne terminy. Możliwość wizyty jeszcze tego samego dnia, po wcześniejszym umówieniu wizyty. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, świadczymy kompleksowe i rzetelne usługi serwisowe – diagnozujemy i usuwamy wszelkie awarie, dokonujemy okresowej diagnostyki komputerów stacjonarnych oraz wspieramy fachowym doradztwem. Najbardziej innowacyjny serwis komputerowy Ruda Śląska – maksymalne zadowolenie i interes klienta są dla nas najważniejsze.

  Miasto Ruda Śląska

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Dojazd gratis Gwarancja
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik. Za usługę możesz zapłacić wygodnie kartą lub gotówką. Dojazd jest bezpłatny, a usługa jest płatna zgodnie z regulaminem. Po wizycie otrzymasz fakturę VAT.

  Kontakt:

  Dla klientów: kontakt@usterka.pl
  Dla mediów: media@usterka.pl
  Partnerstwa i integracje: partner@usterka.pl
  Księgowość: ksiegowosc@usterka.pl
  Administrator strony: administrator@usterka.pl