serwis komputerowy

Sprawdzony Serwis komputerowy z Rudy Śląskiej

  Zauważyłeś w swoim komputerze jakiekolwiek drobne, ale drażniące niewielkie usterki takie jak niedziałający wentylator czy zacinający się napęd CD/DVD? Chciałbyś jak najszybciej pozbyć się awarii a większość specjalistów oferuje odległe terminy wizyt? Działamy szybko, sprawnie, rzetelnie i kompleksowo. Nasi doświadczeni specjaliści zagwarantują maksymalne zadowolenie z usługi. Serwis komputerowy Ruda Śląska to absolutny lider w braży serwisów komputerowych, przede wszystkim ceniący dobro i interes klienta.

  Serwisanci z branży komputerowej świadczący swoje usługi na terenie Ruda Śląska. Wyjątkowo szybkie i zawsze pewne terminy. Możliwość wizyty jeszcze tego samego dnia, po wcześniejszym umówieniu wizyty. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, świadczymy kompleksowe i rzetelne usługi serwisowe – diagnozujemy i usuwamy wszelkie awarie, dokonujemy okresowej diagnostyki komputerów stacjonarnych oraz wspieramy fachowym doradztwem. Najbardziej innowacyjny serwis komputerowy Ruda Śląska – maksymalne zadowolenie i interes klienta są dla nas najważniejsze.

  Pytania i odpowiedzi

  Obecnie realizujemy wyłącznie wizyty bezpośrednio u naszych klientów. Zachęcamy do śledzenia naszej strony, ponieważ stale rozszerzamy naszą ofertę.
  Dokładna cena jest widoczna w trakcie rezerwacji usługi online. Umawiając termin telefonicznie, ostateczna cena jest uzależniona od Twoich ustaleń ze specjalistą.
  Tak. Nasi informatycy mają obszerną wiedzę na temat sprzętu komputerowego i pomogą wybrać odpowiednie komponenty oraz akcesoria.
  Oczywiście. Przejdziemy punktualnie pod wskazany adres i dokonamy bezpłatnej wyceny kosztów naprawy.
  Zwykle tak, informacja na ten temat jest widoczna w trakcie procesu rezerwacji wizyty. W przypadku klientów spoza miasta zostaje naliczona dodatkowa opłata za dojazd specjalisty.

  Serwis komputerowy - cennik

  Serwis komputerowy posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik w Rudzie Śląskiej

  Nazwa usługiCena od
  Naprawa komputerów stacjonarnych 139 zł
  Naprawa laptopów 139 zł
  Obsługa informtyczna firm 139 zł
  Pogotowie komputerowe 139 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: nie jest konieczna wymiana części; w przeciwnym razie potrzebne są dwie płatne wizyty i część. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Ruda Śląska