pogotowie komputerowe

Szczecin – pogotowie komputerowe. Serwis komputerowy Szczecin z wieloletnią tradycją zapewnia wysokiej jakości usługi z natychmiastowym skutkiem. Niezależnie od problemu jaki cię spotkał gwarantujemy szybkie, profesjonalne i trwałe rozwiązanie problemu. Niezależnie od tego czy błąd dotyczy oprogramowania, sprzętu, jest wynikiem błędu, wady fabrycznej czy czynników zewnętrznych – jest to problem do rozwiązania i nasza załoga z wieloletnim doświadczeniem naprawi go błyskawicznie.

Pogotowie komputerowe - cennik

Pogotowie komputerowe wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis komputerowy obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Nigdy nie posądziłbym się o oddanie komputera do serwisu, ale tymr azem okazało się to być moją najlepsza decyzją w ostnim czasie. Jednym słowem SUPER.

Pytania i odpowiedzi

Oferujemy szeroki zakres prac, między innymi odzyskiwanie danych, usuwanie złośliwego oprogramowania, konfigurację systemu i oprogramowania, naprawę sprzętu komputerowego czy podłączanie urządzeń.
7 na 10 zleceń otrzymuje u nas termin na ten sam dzień, dlatego możesz liczyć na ekspresową pomoc naszego informatyka.
Jeśli zgłoszenie dotyczy drobnych problemów systemowych, nasz fachowiec powinien poradzić sobie ze zleconym zadaniem w ciągu jednej godziny. W przypadku poważniejszych napraw komputerów i laptopów czas pracy jest uzależniony od stopnia złożoności problemu.
Wizytę można umówić wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie lub telefonicznie.
Rezerwując termin przez stronę internetową, otrzymasz fakturę automatycznie po wykonaniu usługo. W przypadku ustalania terminu oraz szczegółów telefonicznie, możesz poprosić specjalistę o fakturę podczas wizyty.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże
  • Śródmieście
  • Północ
  • Zachód

Miasto Szczecin

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis komputerowy do obsługi miasta Szczecina w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Serwis komputerowy Szczecin praca