pogotowie komputerowe

Szczecin – pogotowie komputerowe. Serwis komputerowy Szczecin z wieloletnią tradycją zapewnia wysokiej jakości usługi z natychmiastowym skutkiem. Niezależnie od problemu jaki cię spotkał gwarantujemy szybkie, profesjonalne i trwałe rozwiązanie problemu. Niezależnie od tego czy błąd dotyczy oprogramowania, sprzętu, jest wynikiem błędu, wady fabrycznej czy czynników zewnętrznych – jest to problem do rozwiązania i nasza załoga z wieloletnim doświadczeniem naprawi go błyskawicznie.

Pogotowie komputerowe - cennik

Pogotowie komputerowe wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis komputerowy obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Nigdy nie posądziłbym się o oddanie komputera do serwisu, ale tymr azem okazało się to być moją najlepsza decyzją w ostnim czasie. Jednym słowem SUPER.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże
  • Śródmieście
  • Północ
  • Zachód

Miasto Szczecin

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis komputerowy do obsługi miasta Szczecin w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Serwis komputerowy Szczecin praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Dojazd gratis Punktualni
8:00-16:00 w dni robocze
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem.