serwis komputerowy

Sprawdzony Serwis komputerowy z Wałbrzychu

  Poszukujesz sprawdzonych specjalistów z dziedziny naprawy i serwisowania komputerów? Masz świadomość, że zatrudnienie niewykwalifikowanego serwisanta może zakończyć się uszkodzeniem Twojego laptopa lub komputera stacjonarnego? Zapraszamy do skorzystania z usług naszych doświadczonych pracowników. Korzystamy z najlepszych narzędzi i sprzętu. Na wizytę umówisz się jeszcze tego samego dnia, nasze terminy są błyskawiczne. Ceniony serwis komputerowy Wałbrzych to gwarancja maksymalnego zadowolenia.

  Serwis komputerowy oferujący własne usługi na terenie miasta Wałbrzych oraz jego okolicach. Wierzymy, że swój sprzęt komputerowy warto oddać tylko najlepiej sprawdzonym specjalistom. Rzetelnie i profesjonalnie diagnozujemy każdą usterkę, zachowując przy tym wszelkie zasady bezpieczeństwa. Oferujemy naprawę i serwis komputerów oraz laptopów najpopularniejszych marek. Działamy szybko, profesjonalnie i kompleksowo. O naszej zachwycającej jakości świadczą topowe miejsca w wyszukiwarkach po wpisaniu frazy serwis komputerowy Wałbrzych.

  Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Podzamcze
  • Podgórze
  • Biały Kamień
  • Szczawienko
  • Glinik
  • Kozice
  • Gaj
  • Kolonia Trzech Róż
  • Poniatów

  Pytania i odpowiedzi

  Obecnie realizujemy wyłącznie wizyty bezpośrednio u naszych klientów. Zachęcamy do śledzenia naszej strony, ponieważ stale rozszerzamy naszą ofertę.
  Dokładna cena jest widoczna w trakcie rezerwacji usługi online. Umawiając termin telefonicznie, ostateczna cena jest uzależniona od Twoich ustaleń ze specjalistą.
  Tak. Nasi informatycy mają obszerną wiedzę na temat sprzętu komputerowego i pomogą wybrać odpowiednie komponenty oraz akcesoria.
  Oczywiście. Przejdziemy punktualnie pod wskazany adres i dokonamy bezpłatnej wyceny kosztów naprawy.
  Zwykle tak, informacja na ten temat jest widoczna w trakcie procesu rezerwacji wizyty. W przypadku klientów spoza miasta zostaje naliczona dodatkowa opłata za dojazd specjalisty.

  Serwis komputerowy - cennik

  Serwis komputerowy posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik w Wałbrzychu

  Nazwa usługiCena od
  Serwis komputerowy 199 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: nie jest konieczna wymiana części; w przeciwnym razie potrzebne są dwie płatne wizyty i część. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Wałbrzych