language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
serwis komputerowy

Sprawdzony Serwis komputerowy z miasta Wałbrzych

  Poszukujesz sprawdzonych specjalistów z dziedziny naprawy i serwisowania komputerów? Masz świadomość, że zatrudnienie niewykwalifikowanego serwisanta może zakończyć się uszkodzeniem Twojego laptopa lub komputera stacjonarnego? Zapraszamy do skorzystania z usług naszych doświadczonych pracowników. Korzystamy z najlepszych narzędzi i sprzętu. Na wizytę umówisz się jeszcze tego samego dnia, nasze terminy są błyskawiczne. Ceniony serwis komputerowy Wałbrzych to gwarancja maksymalnego zadowolenia.

  Serwis komputerowy oferujący własne usługi na terenie miasta Wałbrzych oraz jego okolicach. Wierzymy, że swój sprzęt komputerowy warto oddać tylko najlepiej sprawdzonym specjalistom. Rzetelnie i profesjonalnie diagnozujemy każdą usterkę, zachowując przy tym wszelkie zasady bezpieczeństwa. Oferujemy naprawę i serwis komputerów oraz laptopów najpopularniejszych marek. Działamy szybko, profesjonalnie i kompleksowo. O naszej zachwycającej jakości świadczą topowe miejsca w wyszukiwarkach po wpisaniu frazy serwis komputerowy Wałbrzych.

  Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Podzamcze
  • Podgórze
  • Biały Kamień
  • Szczawienko
  • Glinik
  • Kozice
  • Gaj
  • Kolonia Trzech Róż
  • Poniatów

  Serwis komputerowy - cennik

  Serwis komputerowy posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik

  Nazwa usługiCena od
  Naprawa komputerów stacjonarnych 139 zł
  Naprawa laptopów 139 zł
  Obsługa informtyczna firm 139 zł
  Pogotowie komputerowe 139 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: nie jest konieczna wymiana części; w przeciwnym razie potrzebne są dwie płatne wizyty i część. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Wałbrzych

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Błyskawicznie Punktualni
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.