language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
serwis komputerowy

Sprawdzony Serwis komputerowy z miasta Zielonka

  Czeka Cię wymiana podzespołów w komputerze na nowe? Nie możesz pozbyć się przeszkadzającej w pracy usterki w laptopie? Zalałeś sprzęt napojem, a ten odmawia posłuszeństwa? Zleć naprawę swojego komputera doświadczonym profesjonalistom, a zagwarantujemy Ci trwałość, rzetelność i bezpieczeństwo każdej naprawy. Serwis komputerowy Zielonka to lokalny lider w serwisowaniu komputerów stacjonarnych i laptopów. Nie daj się spowolnić kolejnej usterce i zdecyduj się na nasze kompleksowe usługi w zakresie naprawy komputerów.

  Serwis zajmujący się naprawami komputera w Zielonce i okolicach. Gwarancja szybkich terminów i profesjonalnej obsługi. Stałe niskie ceny wyróżniają nas na tle konkurencji. Do każdego zamówienia podchodzimy inndywidualnie, a każdy klient może spodziewać się fachowej obsługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się naprawą mechczinych usterek, aktualizacją oprogramowania oraz wsparciem w trakcie zakupu nowego sprzętu. O naszej wciąż niesłabnącej pozycji świadczą czołowe pozycje w wyszukiwarce po wpisaniu frazy serwis komputerowy zielonka.

  Serwis komputerowy - cennik

  Serwis komputerowy posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik

  Nazwa usługiCena od
  Naprawa komputerów stacjonarnych 139 zł
  Naprawa laptopów 139 zł
  Obsługa informtyczna firm 139 zł
  Pogotowie komputerowe 139 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: nie jest konieczna wymiana części; w przeciwnym razie potrzebne są dwie płatne wizyty i część. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Zielonka

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Błyskawicznie Punktualni
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.