serwis komputerowy

Sprawdzony Serwis komputerowy z Zielonki

  Czeka Cię wymiana podzespołów w komputerze na nowe? Nie możesz pozbyć się przeszkadzającej w pracy usterki w laptopie? Zalałeś sprzęt napojem, a ten odmawia posłuszeństwa? Zleć naprawę swojego komputera doświadczonym profesjonalistom, a zagwarantujemy Ci trwałość, rzetelność i bezpieczeństwo każdej naprawy. Serwis komputerowy Zielonka to lokalny lider w serwisowaniu komputerów stacjonarnych i laptopów. Nie daj się spowolnić kolejnej usterce i zdecyduj się na nasze kompleksowe usługi w zakresie naprawy komputerów.

  Serwis zajmujący się naprawami komputera w Zielonce i okolicach. Gwarancja szybkich terminów i profesjonalnej obsługi. Stałe niskie ceny wyróżniają nas na tle konkurencji. Do każdego zamówienia podchodzimy inndywidualnie, a każdy klient może spodziewać się fachowej obsługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się naprawą mechczinych usterek, aktualizacją oprogramowania oraz wsparciem w trakcie zakupu nowego sprzętu. O naszej wciąż niesłabnącej pozycji świadczą czołowe pozycje w wyszukiwarce po wpisaniu frazy serwis komputerowy zielonka.

  Pytania i odpowiedzi

  Obecnie realizujemy wyłącznie wizyty bezpośrednio u naszych klientów. Zachęcamy do śledzenia naszej strony, ponieważ stale rozszerzamy naszą ofertę.
  Dokładna cena jest widoczna w trakcie rezerwacji usługi online. Umawiając termin telefonicznie, ostateczna cena jest uzależniona od Twoich ustaleń ze specjalistą.
  Tak. Nasi informatycy mają obszerną wiedzę na temat sprzętu komputerowego i pomogą wybrać odpowiednie komponenty oraz akcesoria.
  Oczywiście. Przejdziemy punktualnie pod wskazany adres i dokonamy bezpłatnej wyceny kosztów naprawy.
  Zwykle tak, informacja na ten temat jest widoczna w trakcie procesu rezerwacji wizyty. W przypadku klientów spoza miasta zostaje naliczona dodatkowa opłata za dojazd specjalisty.

  Serwis komputerowy - cennik

  Serwis komputerowy posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik w Zielonce

  Nazwa usługiCena od
  Serwis komputerowy 199 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: nie jest konieczna wymiana części; w przeciwnym razie potrzebne są dwie płatne wizyty i część. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Zielonka