Naprawa pralek, serwis pralek LG, pralki LG, pralka LG

Jedną z oferowanych przez nas usług jest serwis pralek. W związku z dużym zainteresowaniem, postanowiliśmy stworzyć serię dotyczącą wszystkich najbardziej znanych marek pralek, które możemy dostać na polskim rynku. Dziś prezentujemy pralki Beko. Czy wiesz gdzie została założona jedna z najbardziej rozpoznawanych firm produkujących sprzęty gospodarstwa domowego? Jakie są opinie o pralkach Beko? Jakie funkcje znajdziemy w pralkach tego producenta? Które modele cieszą się największą popularnością? Na te oraz inne pytania znajdziesz odpowiedzi poniżej.

Beko – informacje o marce

Beko S.A. istnieje w Polsce od 1998 roku, choć firma powstała już w 1955 roku w Turcji. Główna siedziba firmy znajduje się w Stambule. Marka Beko należy do tureckiego koncernu Arçelik A.Ş., którego prezesem jest Rahmi Koç. Arçelik A.Ş. jest kontrolowany przez Grupę Koc, która znajduje się w rankingu 500 największych korporacji na świecie według Fortune’s Top. Grupa Koc jest obecna nie tylko w branży AGD i RTV, ale działa również prężnie w sektorze finansowym, informatycznym, samochodowym, spożywczym i turystycznym.

Sprzęt Beko produkowany jest w oparciu o standardy ISO w 10 fabrykach w Rosji, Turcji i Rumunii. Producent zatrudnia około 15 tysięcy pracowników i posiada 13 biur sprzedaży na całym świecie, między innymi w Czechach i na Słowacji. W przypadku zepsucia się pralki objętej gwarancją, czyli zwykle przed upływem 24 miesięcy, jest zapewniony serwis pralek w ramach usługi gwarancyjnej. Firma zapewnia między innymi serwis pralek Beko w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Bydgoszczy, Częstochowie, w Łodzi oraz w innych dużych miastach każdego z województw.

Beko – sukces i filozofia firmy

Marka Beko jest obecna w ponad 100 krajach na całym świecie, a w Europie zajmuje jedno z czołowych miejsc wśród producentów sprzętu gospodarstwa domowego. Według Euromonitor International 2008 Beko jest jedną z dziesięciu najlepszych marek na świecie. Do tej pory urządzenia Beko kupiło ponad 440 milionów konsumentów. Dlaczego pralki Beko cieszą się tak dużym uznaniem konsumentów?

Z pewnością wpływ na popularność ma filozofia producenta. Celem marki jest produkowanie urządzeń przyjaznych użytkownikowi, które są łatwe w obsłudze, trwałe, praktyczne, energooszczędne i odznaczające się atrakcyjnym wyglądem. Beko chce docierać do wszystkich konsumentów, dlatego wysoka jakość produktów łączy się z konkurencyjnie niską ceną urządzeń. Ponadto marka dba o środowisko naturalne w trakcie procesu powstawania urządzeń.

Pralka Beko – funkcje i technologie dostępne w pralkach Beko

Producent wprowadza nowe rozwiązania oraz funkcje, które stale usprawniają proces prania oraz wpływają na efektywność pracy i funkcjonalność urządzenia.

Silnik inwerterowy

Pralki Beko są wyposażone w nowoczesny silnik inwerterowy. Jego największą zaletą jest cicha praca, szczególnie w trakcie wirowania. Ponadto jest bardziej wydajny niż tradycyjne rozwiązania. Pralka Beko z silnikiem inwerterowym jest bardziej wydajna i efektywna energetycznie, a ponadto dzięki takiemu rozwiązaniu zmniejsza się zużycie mechanicznych części urządzenia.

AquaFusion

Funkcja minimalizuje zużycie proszku i umożliwia bardziej wydajne i efektywne wykorzystanie detergentów w trakcie prania.

Grzałka niklowana

Grzałka pokryta powłoką niklu jest bardziej odporna na kamień oraz korozję i zapewnia bezawaryjną eksploatację przez wiele lat.

Steam Cure

Technologia Steam Cure to możliwość prania z dodatkiem pary. Para dodana na początku prania sprawia, że odzież jest idealnie czysta, ponieważ wszelkie zabrudzenia są usuwane znaczne łatwiej niż przy użyciu innych programów. Dodanie pary na koniec cyklu nadaje materiałom miękkości i właściwego kształtu. Dzięki temu ubrania wyglądają jak nowe, są przyjemne w dotyku i pozbawione zagnieceń. Dodatkowo program można stosować do różnego rodzaju tkanin i pozwala uniknąć stosowania dodatkowych detergentów, takich jak płyny zmiękczające.

Fresh Therapy

Funkcja umożliwia pozostawienie prania w bębnie pralki, na przykład, gdy jesteśmy w pracy. Po zakończonym cyklu pralka regularnie porusza bębnem, aby zachować świeżość prania i uniknąć zagnieceń na świeżo wypranych ubraniach.

Autodose

Funkcja pozwala napełnić pralkę środkami piorącymi na kilkanaście prań. Urządzenie dozuje we właściwym czasie odpowiednią ilość detergentu w trakcie każdego prania.

Air Therapy

Pralka przy użyciu tej funkcji zapewnia przepływ gorącego powietrza. Po zakończeniu cyklu prania ubrania są gotowe do założenia.

Anticrease+

Po zakończeniu cyklu do bębna jest nawiewane ciepłe powietrze, które zmniejsza zagniecenia na odzieży.

Dodaj ubrania

Pralka Beko umożliwia dodanie zabrudzonych ubrań, o których zapomnieliśmy przy załadunku, przez większą część trwającego cyklu.

HomeWhiz

Funkcja HomeWhiz umożliwia sterowanie pralką przez Bluetooth za pomocą smartfonu lub tabletu. Pozwala na zdalne włączenie lub zatrzymanie działania pralki, zaplanowanie prania, jak również sprawdzanie postępów pracy sprzętu.

BabyProtect+

Wybierając ten program możemy usunąć aż do 99,9 % bakterii z pranych ubrań. Funkcja została z tworzona z myślą o najmłodszych oraz osobach zmagających się z alergią.

Pupil

Funkcja ułatwia usuwanie sierści z odzieży dzięki rozluźnieniu włókien tkanin poprzez wielokrotne płukanie i wirowanie.

Pranie codzienne szybkie

Program umożliwia pranie ubrań lekko oraz średnio zabrudzonych w zaledwie 28 minut przy pełnym załadunku. Pranie codzienne szybkie pozwala na ustawienie wybranej przez nas temperatury, tak aby dopasować ją do rodzaju pranych materiałów.

Serwis pralek Beko – informacje technicznie

Proponowane przez Beko pralki posiadają pojemność od 5 do 10 kg. Ich głębokość wynosi od 37 do 60 cm, co sprawia, że bez względu na to, czy prowadzimy jednoosobowe gospodarstwo, czy nasza rodzina jest bardziej liczna, każdy z nas może dopasować produkt odpowiedni do naszych potrzeb i metrażu pomieszczenia. Pralki Beko posiadają maksymalną prędkość wirowania od 1000 do 1400 obrotów na minutę. Wszystkie urządzenia Beko charakteryzuje wysoka klasa energetyczna – A++ oraz A+++. Pralki są dostępne w kolorze białym lub Manhattan Gray.

Pralki Beko – opinie

Jednymi z najczęściej kupowanych sprzętów są pralki Beko. Opinie użytkowników są bardzo pozytywne. Na szczególną uwagę zasługuje efektywność prania oraz wysoka kultura pracy urządzeń. Pralki są bardzo ładowne, energooszczędne oraz posiadają wiele programów, a ich ponadczasowy wygląd komponuje się z wyglądem niemal każdej łazienki.

Najpopularniejsze pralki Beko

Poniżej prezentujemy najbardziej popularne modele pralek Beko, które cieszą się pozytywnymi opiniami użytkowników oraz wysoką oceną w rankingach internetowych. Wybierając model z poniżej listy, istnieje większe prawdopodobieństwo, że serwis pralek nie będzie potrzebny przez wiele lat od dokonania zakupu. Prezentujemy pralki Beko z różnych półek cenowych, tak, aby każdy mógł wybrać model na miarę swoich potrzeb.

  • BEKO WTE11735XCST, cena od 2299 złotych;
  • pralka BEKO PWTV8744XW, cena od 1699 złotych;
  • BEKO WTV6633BS, cena od 1299 złotych;
  • pralka BEKO WTV8634XAW, cena od 1499 złotych;
  • BEKO MWRE6512BWW, cena od 899 złotych;
  • pralka BEKO WTV8612XAB, cena od 1499 złotych,
  • BEKO SWRE7512XWW2, cena od 999 złotych;
  • pralka BEKO WTV6632XAW, cena od 1299 złotych;
  • BEKO WTV7632XBW, cena od 1299 złotych;
  • pralka BEKO MWRE6612BWW1, cena od 1049 złotych.

Jeśli szukasz dobrej i taniej pralki, zajrzyj do naszego artykułu Pralka do 1300 złotych – top 3 dobrych i tanich pralek. W innym wpisie znajdziesz informacje, na co zwrócić uwagę przy wyborze pralki.

Serwis pralek Beko – najczęstsze awarie

Choć pralki Beko charakteryzuje duża niezawodność, czasami również w nich występują różnego rodzaju usterki. Jakie pojawiają się najczęściej?

Awaria bębna pralki

W przypadku, gdy pralka Beko nie wiruje, powodem może być nieprawidłowo obracający się bęben. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest zwykle usterka paska klinowego. Pomocne może okazać się wyregulowanie naciągu paska. W przypadku jego zerwania konieczna będzie wymiana.

Głośna praca

Choć pralki Beko charakteryzuje cicha praca, poluzowane śruby lub zużyte amortyzatory mogą przyczyniać się do zwiększenia hałasu w trakcie prania.

Awaria pompy i filtra

Jeśli z pralki Beko wycieka woda, przyczyną może być awaria pompy. Do tego typu usterki dochodzi przez uszkodzenie uszczelek pierścieniowych. Innym powodem może być zapchany filtr pralki.

Problem z poborem wody

Pralka Beko ma problemy z poborem wody? Powodów tego problemu może być naprawdę wiele. Najbardziej prozaiczne to niedomknięcie drzwiczek lub zgięty wąż doprowadzający wodę. Przyczyna może być jednak bardziej skomplikowana. Awaria może wiązać się z elektrozaworem lub usterką programatora sterującego elektrozaworem. Inną przyczyną jest niekiedy uszkodzenie hydrostatu, który nie jest w stanie określić, czy w bębnie znajduje się odpowiednia ilość wody i automatycznie może odprowadzać jej część z bębna. Ponadto problem z poborem wody wywołują także często niedrożne rury doprowadzającej wodę do pralki.

Blokada drzwi

Przyczyną może być na przykład pękniecie lub inne widoczne uszkodzenie blokady. Innym powodem blokady drzwi jest chwilowy brak zasilania, po którym urządzenie mogło nie zarejestrować końca cyklu prania. Jeśli wyłączenie pralki i jej ponowne włączenie nie przynosi efektów, warto skorzystać z awaryjnego otwierania drzwi, które jest dostępne w niektórych urządzeniach. W sprzęcie Beko awaryjne otwieranie pralki pozwala na otworzenie drzwi w takich sytuacjach za pomocą specjalnego cięgna, które należy pociągnąć w dół.

Serwis Beko – kontakt

Beko oferuje serwis sprzętu AGD w ponad 50 punktach na terenie całej Polski. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie producenta. Po upłynięciu okresu gwarancji lub w przypadku wystąpienia usterek, których nie obejmuje gwarancja, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Serwis pralek Beko Wrocław

Oczywiście w pralkach Beko możemy napotkać także inne problemy. W przypadku, gdy nie posiadamy odpowiedniej wiedzy, warto skorzystać z usług fachowca. Samodzielna naprawa pralek może skończyć się pogłębieniem problemu i w efekcie trzeba będzie liczyć się ze znacznie większymi kosztami w celu usunięcia usterki. W przypadku awarii pralki, zachęcamy do skorzystania z usług fachowców usterka.pl. Zapewniamy profesjonalny serwis pralek Beko we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Krakowie oraz Trójmieście.

Usuwamy przyczyny błędów pojawiających się na wyświetlaczu urządzenia. Zajmujemy się także usuwaniem wycieków oraz wymianą części. Jeśli jest wymagana wymiana grzałek, wymiana pomp spustowych, wymiana uszczelek czy pasków, większość części zapewniamy od razu. Nasi serwisanci posiadają także zamienniki. Jeśli potrzebujesz pisemnej oceny stanu technicznego pralki, zapewniamy go od ręki. Wybierając nasze usługi nie musisz przywozić do nas swojej pralki. Naprawa pralki Beko odbywa się zwykle w ciągu jednej wizyty. Już dziś umów termin, korzystając z naszego formularza.

 

 

Potrzebujesz fachowca? Zobacz: Naprawa pralek, Serwis AGD