language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
wymiana zamków i wkładek

Zacinający się zamek to usterka, która spotyka wiele osób. Problemy z dostaniem się do mieszkania bywają stresujące, dlatego należy działać od razu, gdy zauważyły nieprawidłowości w działaniu zamka. Jeśli szukasz dobrego pana złotej rączki, skorzystaj z naszej oferty wymiana zamków i wkładek Aleksandrów Łódzki. Szybko usuniemy zaistniały problem, a drzwi będą otwierać się jak dawniej.

Wymiana zamków i wkładek - cennik

Wymiana zamków i wkładek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Ślusarz obsługujący miasto Aleksandrów Łódzki i okolice (w tym całe Łódzkie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony po wizycie fachowca. Wszystko szybko, sprawnie, bez problemu.

Miasto Aleksandrów Łódzki

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Ślusarz do obsługi miasta Aleksandrowa Łódzkiego w województwie Łódzkie. Zobacz: Ślusarz Aleksandrów Łódzki praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.