language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
wymiana zamków i wkładek

Siechnice to miejscowość której mieszkańcy często borykają się z problemem starych zamków drzwiach, które niestety, jak to wszystkie starsze mechanizmy, mają tendencje do zacinania się. Co można z tym zrobić? Otóż zdecydowanie polecana jest wymiana zamków i wkładek. Tyle że oczywiście każdy chętniej przyjmie ofertę, która nie będzie tak kosztowna, jak niektóre cenniki ślusarzy. Dlatego też warto zastanowić się nad fachowcem powszechnie znanym jako złota rączka. Na pewno doskonale poradzi on sobie z problemem zamków w drzwiach.

Wymiana zamków i wkładek - cennik

Wymiana zamków i wkładek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Ślusarz obsługujący miasto Siechnice i okolice (w tym całe Dolnośląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Bardzo miły serwisant, cierpliwie i rzeczowo wytłumaczył na czym polegała usterka.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże
  • Śródmieście
  • Północ
  • Zachód

Miasto Siechnice

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Ślusarz do obsługi miasta Siechnic w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Ślusarz Siechnice praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.