Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Wymiana zamków i wkładek? Wybierz termin on-line
wymiana zamków i wkładek

Większość mieszkańców miasta Szczecin bardzo dba o to, aby w swoich domach mieć naprawdę porządne zamki do drzwi wejściowych. Jednak jednocześnie wiele osób zapomina o tym, że dobrze by było także jakoś odpowiednio zabezpieczyć garaż, tudzież wszelkie inne budynki gospodarcze. Warto naprawdę to zrobić, ponieważ w przeciwnym razie narażamy się zupełnie niepotrzebnie na możliwość włamania i kradzieży. Dlatego konieczna jest wymiana zamków i wkładek we wszystkich drzwiach. Może tego dokonać miejscowy fachowiec określany jako złota rączka.

Wymiana zamków i wkładek - cennik

Wymiana zamków i wkładek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Ślusarz obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże

  • Śródmieście

  • Północ

  • Zachód

Miasto Szczecin

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 03.06.2023 10:06 • Marcin z: Szczecin • Usługi ślusarskie (Serwis wkładek, zamków i klamek)
wymiana zamków

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Ślusarz do obsługi miasta Szczecina w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Ślusarz Szczecin praca