złota rączka

Malowanie ścian Gorzów Wielkopolski

Szukasz dobrego malarza pokojowego? Z pewnością zainteresuje Cię nasza usługa malowanie ścian w Gorzowie Wielkopolskim. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i sprawdzonych fachowców, którzy wykonują zlecone zadanie starannie i sprawnie. Ponadto zawsze zabezpieczamy mieszkanie przed rozpoczęciem prac, a po ich zakończeniu pozostawiamy nienaganny porządek. Zlecisz nam między innymi:

  • Dekoracyjne malowanie ścian,
  • Malowanie ścian tapetowanych,
  • Natryskowe malowanie ścian;
  • Malowanie ścian efekt 3D.

Malowanie elewacji Gorzów Wielkopolski

Zadbana elewacja jest bez wątpienia wizytówką mieszkańców. Jeśli chcesz zlecić jej odświeżenie poprzez malowanie, koniecznie skontaktuj się z nami. Zlecisz nam między innymi malowanie tynku strukturalnego czy malowanie elewacji w pasy.

Malowanie biur Gorzów Wielkopolski

Współpracujemy także z biurami, jeśli szukasz fachowców do odmalowania ścian w Sali konferencyjnej lub recepcji, możesz liczyć na naszą fachową pomoc. Zlecone prace wykonujemy terminowo i z dbałością o szczegóły. Ponadto współpracujemy także z lokalami usługowymi, spółdzielniami czy wspólnotami mieszkaniowymi, dlatego zlecisz nam na przykład malowanie klatek schodowych lub czyszczenie i malowanie elewacji. Wystawiamy faktury VAT, a za wizytę możesz zapłacić gotówką, karta lub przelewem po uprzedniej akceptacji.

Malowanie ścian - cennik

Malowanie ścian wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Gorzów Wielkopolski i okolice (w tym całe Lubuskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Super fachowiec, ściany pomalowane bardzo dokładnie, dla mnie 5/5.Ewa

Miasto Gorzów Wielkopolski

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Gorzowa Wielkopolskiego w województwie Lubuskie. Zobacz: Złota rączka Gorzów Wielkopolski praca