złota rączka

Malowanie ścian Kędzierzyn-Koźle

Szukasz dobrego malarza pokojowego z szybkimi terminami? Skorzystaj z naszej oferty malowanie mieszkań w Kędzierzynie-Koźlu, a na pewno nie pożałujesz! Zapewniamy pomoc ze strony najlepszych fachowców w okolicy. Ponadto zapewniamy szybkie terminy wizyt, nawet na ten sam lub kolejny dzień! Wizytę umówisz wygodnie wypełniając nasz formularz online. Zlecisz nam również między innymi:

  • Malowanie elewacji natryskowo;
  • Malowanie proszkowe;
  • Dekoracyjne malowanie ścian;
  • Malowanie biur.

Za dodatkową opłatą wyjeżdżamy również na zakupy po niezbędne materiały, dzięki czemu nie musisz tracić czasy na wyjazd do sklepu budowlanego. Oferujemy fachowe doradztwo przy wyborze farb, dostosowując je do rodzaju pomieszczenia oraz potrzeb domowników. Malowanie wnętrz rozpoczynamy od zabezpieczenia drzwi, grzejników, klamek oraz innych elementów, które mogą ulec pochlapaniu. Po wykonanej pracy pozostawiamy nienaganny porządek.

Malowanie ścian - cennik

Malowanie ścian wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Kędzierzyn-Koźle i okolice (w tym całe Opolskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Dobry fachowiec, starannie pomalował przedpokój i łazienkę.Krzysiek

Miasto Kędzierzyn-Koźle

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Kędzierzyna-Koźle w województwie Opolskie. Zobacz: Złota rączka Kędzierzyn-Koźle praca