złota rączka

Złota rączka z Łomży (województwo Podlaskie) oferuje naprawy i serwis 7 dni w tygodniu, czyli również w sobotę i niedzielę oraz w święta. Posiadamy niezbędne uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe. Oferujemy gwarancję na wykonane usługi i zazwyczaj bezpłatny dojazd. Diagnoza wykonywana jest na miejscu u klienta. Za usługę możesz zwykle zapłacić kartą i gotówką, a duże firmy mogą zapłacić przelewem.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Skowronki
  • Zawady-Przedmieście
  • Rybaki
  • Łomżyca-Przedmieście
  • Rembelin
  • Pociejewo
  • Kraska

Pytania i odpowiedzi

Oczywiście. Nasi pracownicy zajmują się dostosowywaniem przestrzeni mieszkalnej do potrzeb osób w podeszłym wieku oraz przeprowadzaniem drobnych napraw. Jeśli szukasz złotej rączki dla swoich rodziców, dziadków lub sam jesteś seniorem, skontaktuj się z nami.
Oferujemy szeroki zakres prac, począwszy od drobnych napraw, a kończąc na składaniu mebli. Zajmujemy się także wymianą zamków, regulacją drzwi i okien, wieszaniem luster, karniszy oraz wielu innych przedmiotów. Nie widzisz na liście usługi, którą mógłby wykonać w Twoim domu nasz fachowiec? Nie czekaj i skontaktuj się z nami, z pewnością wspólnie znajdziemy rozwiązanie.
Tak, nasi fachowcy dojeżdżają pod wskazany adres na terenie miasta. Za dodatkową opłatą odwiedzamy również naszych klientów mieszkających w pobliskich miejscowościach.
Obecnie nie zajmujemy się przeprowadzaniem prac budowlanych. Zachęcamy do regularnego obserwowania naszej strony, ponieważ stale rozszerzamy naszą ofertę.
Wizytę naszego fachowca można umówić zwykle z dnia na dzień. Jeśli zależy Ci na wizycie w konkretnych godzinach lub w weekend, bez trudu zarezerwujesz dogodny termin wypełniając nasz formularz aplikacyjny.

Złota rączka - cennik

Złota rączka posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

Cennik złotej rączki w Łomży

Nazwa usługiCena od
Montaż mebli 129 zł / godzina
Wieszanie obrazów 129 zł / godzina
Wymiana zamków 129 zł
Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: elementy są na miejscu i nie wymagają docinania/modyfikacji, a gabaryty umożliwiają montaż przez jedną osobę. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

Miasto Łomża