złota rączka

Malowanie ścian Mikołów

Dobry malarz pokojowy to fachowiec na wagę złota. Jeśli planujesz odświeżenie ścian i szukasz godnego polecenia specjalisty, koniecznie wybierz naszą usługę malowanie mieszkań w Mikołowie. Współpracujemy z doświadczonymi fachowcami, którzy zabezpieczą pomieszczenia przed zachlapaniem, przygotują profesjonalnie malowane powierzchnie oraz starannie wykonają zlecone prace. Ponadto wybierając nasze usługi możesz liczyć na błyskawiczne terminy realizacji, dlatego nie musisz ustalać wizyt z dużym wyprzedzeniem. Zlecisz nam między innymi:

  • Malowanie proszkowe,
  • Dekoracyjne malowanie ścian,
  • Malowanie ścian tapetowanych,
  • Pierwsze malowanie ścian gipsowych,
  • Malowanie biur.

Za dodatkową opłatą wyjeżdżamy także na zakupy po niezbędne materiały, a Ty nie tracisz czasu na wizyty w marketach budowlanych. Świadczymy usługi również w pobliskich miejscowościach. Ponadto wizytę umówisz wygodnie bez konieczności dzwonienia, wystarczy, że wypełnisz nasz formularz online.

Malowanie ścian - cennik

Malowanie ścian wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Mikołów i okolice (w tym całe Śląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Super fachowiec, świetnie wykonał zleconą pracę.Adam Kowalkowski

Miasto Mikołów

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Mikołowa w województwie Śląskie. Zobacz: Złota rączka Mikołów praca