złota rączka

Malowanie ścian Mysłowice

Dobry malarz w Mysłowicach to rzadkość? Szukasz doświadczonego specjalisty, który perfekcyjnie pomaluje ściany w Twoim mieszkaniu? Wybierz zatem naszą ofertę malowanie mieszkań w Mysłowicach. Zatrudniamy wyłącznie sprawdzonych fachowców, którzy wykonują zlecone prace dokładnie i terminowo. Ponadto zapewniamy błyskawiczne terminy realizacji, dlatego możesz na nas liczyć także w przypadku nieplanowanych remontów. Zlecisz nam także między innymi:

  • Dekoracyjne malowanie ścian,
  • Natryskowe malowanie ścian,
  • Malowanie biur,
  • Malowanie ścian tapetowanych.

Umożliwiamy wygodne płatności kartą lub gotówką oraz dojeżdżamy do klientów z pobliskich miejscowości. Za dodatkową opłatą wyjeżdżamy także po niezbędne materiały, a Ty nie musisz tracić czasu na samodzielne wizyty w sklepie budowlanym. Pomożemy również w wybraniu odpowiednich farb do danego wnętrza, kierując się między innymi czasem schnięcia czy wodoodpornością.

Malowanie ścian - cennik

Malowanie ścian wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Mysłowice i okolice (w tym całe Śląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Polecam usługi malarskie w Mysłowicach, naprawdę świetny fachowiec.Grzegorz Kalkowski

Miasto Mysłowice

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Mysłowic w województwie Śląskie. Zobacz: Złota rączka Mysłowice praca