składanie mebli

Oława to miasto, którego mieszkańcy obecnie coraz chętniej decydują się na zakup mebli. Niemniej tu pojawia się pewien problem. Otóż po długich godzinach spędzonych na wyszukiwanie kolejnych mebli do mieszkania, zamawiamy je… i okazuje się, że nie przychodzą one w gotowej już do postawienia postaci, lecz że w zasadzie to trzeba jeszcze je złożyć. To już zajmuje zazwyczaj naprawdę sporo czasu i energii. Dlatego też naprawdę warto skorzystać z usług osoby określanej jako miejscowa „złota rączka”.

Składanie mebli - cennik

Składanie mebli wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Oława i okolice (w tym całe Dolnośląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Polecam! Bardzo dobry kontakt, fachowa obsługa, sprawa załatwiona szybko i sprawnie.

Pytania i odpowiedzi

Tak, obsługujemy wszystkie dzielnice Oławy. Za dodatkową opłatą dojeżdżamy również do pobliskich miejscowości.
Czas jest uzależniony od rozmiarów mebla oraz stopnia skomplikowania jego montażu. W przypadku prostych szafek nocnych czy biurka zwykle składanie mebli zajmuje około godziny.
Niestety. Zajmujemy się wyłącznie składaniem mebli o małych i średnich gabarytach.
Nie, zajmujemy się składaniem gotowych mebli wszystkich producentów.
Oczywiście, podczas rezerwowania usługi zobaczysz pełną listę terminów, dlatego bez trudu umówisz wizytę na sobotę czy godziny wieczorne.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże
  • Śródmieście
  • Północ
  • Zachód

Miasto Oława

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Oławy w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Złota rączka Oława praca