Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Drobne naprawy? Wybierz termin on-line
drobne naprawy

Drobne naprawy wydają się być zadaniem dla każdego i sprawiają wrażenie prostych. Jednak nie jest to do końca prawda. Zazwyczaj potrzebna do nich jest odpowiednia wiedza, umiejętności i nierzadko doświadczenie. Bardzo często nawet drobne naprawy wymagają też odpowiednich narzędzi, których raczej nie posiada każdy przeciętny obywatel. Mieszkańcy Szczecina bardzo często korzystają z pomocy jaką świadczy złota rączka Szczecin. Osoby, które są bardzo zajęte lub po prostu nie czują się na siłach, by samodzielnie majsterkować bardzo cenią sobie pomoc fachowca.

Drobne naprawy - cennik

Drobne naprawy wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Pytania i odpowiedzi

Zakres prac naszego fachowca ogranicza wyłącznie wyobraźnia 😊 Wymiana zawiasów, klamek, żarówek czy kranów to tylko niektóre z prac przeprowadzanych przez złotą rączkę. Skontaktuj się z nami w sprawie zlecenia, z pewnością będziemy w stanie Ci pomóc!
Większość naszych fachowców posiada przy sobie terminal, dlatego bez trudu zapłacisz za wykonaną usługę kartą. Aktualne formy płatności zobaczysz po umówieniu wizyty. Płatność kartą nie dotyczy wizyt umawianych drogą telefoniczną.
Nie tylko. Za dodatkową opłatą dojeżdżamy również pod wskazany adres poza miastem.
Zwykle posiadamy terminy wizyt na ten sam lub kolejny dzień. Bez trudu umówisz dogodny termin, ponieważ nasi fachowcy oferują swoje usługi siedem dni w tygodniu.
Tak, bez problemu można łączyć usługi tej samej specjalizacji. Wielu naszych pracowników specjalizuje się w kilku dziedzinach. Dokładny spis specjalizacji konkretnego fachowca można sprawdzić po umówieniu wizyty.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże

  • Śródmieście

  • Północ

  • Zachód

Miasto Szczecin

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 21.07.2023 07:07 • Izabela z: Szczecin • Złota rączka / drobne prace
Zamocowanie karniszy ( wysokość mieszkania 3m) , wywiercenie 4 otworów na obraz i zegar, wycięcie otworu w blacie kuchennym pod zlew i zamontowanie.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 18.07.2022 13:07 • Klara z: Szczecin • Złota rączka / drobne prace
Prosze o zawieszenie 2 tablic magnetycznych w kuchni malych- trzeba wywiercic 4 dziurki .Nie mam kolkow rozporowych, zawieszenie ponowne rolety nad oknem-odpadla wiec trzeba odkrecic zamocowania i zrobic nowe dziurki 3- nie mam korkow rozporowych.I zamontowanie sufitowej lampy w lazience- juz jest podpiety prad trzeba zalozyc maskownice.Bo lampa wisi dziala ale brzydko wyglada trzeba oslone zamontowac.To wszystko.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 29.07.2021 17:07 • Anna z: Szczecin • Złota rączka / drobne prace
Zamocowanie uchwytu do prysznica (uchwyt kupiony), zamontowanie rolety okiennej wewnętrznej (kupiona roleta dzień/noc mocowana do ściany nad oknem), wymiana silikonu przy wannie (dokupię we własnym zakresie).

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Szczecina w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Złota rączka Szczecin praca