drobne naprawy

Drobne naprawy wydają się być zadaniem dla każdego i sprawiają wrażenie prostych. Jednak nie jest to do końca prawda. Zazwyczaj potrzebna do nich jest odpowiednia wiedza, umiejętności i nierzadko doświadczenie. Bardzo często nawet drobne naprawy wymagają też odpowiednich narzędzi, których raczej nie posiada każdy przeciętny obywatel. Mieszkańcy Szczecina bardzo często korzystają z pomocy jaką świadczy złota rączka Szczecin. Osoby, które są bardzo zajęte lub po prostu nie czują się na siłach, by samodzielnie majsterkować bardzo cenią sobie pomoc fachowca.

Drobne naprawy - cennik

Drobne naprawy wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Jestem B.zadowolona.fachowosc,kompetencje,dobre rady:))))

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże
  • Śródmieście
  • Północ
  • Zachód

Miasto Szczecin

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Szczecin w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Złota rączka Szczecin praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-16:00 w dni robocze
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.