language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
regulacja drzwi i okien

Słyszałeś o regulacji okien i zastanawiasz się kiedy jest ona konieczna? Otóż przede wszystkim chodzi tu konkretnie o regulację okiennych okuć. Należy wykonywać ją systematycznie raz na jakiś czas. Sygnałem, że jest ona już naprawdę niezbędna będzie np. ocieranie się elementów okna o siebie, problemy z klamką lub trudność w zamknięciu lub otworzeniu okna. Mieszkańcy Szczecina decydują się na to, aby regulacja okien wykonana była przez fachowca. Ich najczęstszy wybór to złota rączka Szczecin.

Regulacja drzwi i okien - cennik

Regulacja drzwi i okien wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Bardzo polecam firmę usterka. Zamówiłam wizytę przez stronę na konkretną godzinę i na drugi dzień zjawił się punktualbie serwisant. Indukcja naprawiona :)

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże
  • Śródmieście
  • Północ
  • Zachód

Miasto Szczecin

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Szczecin w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Złota rączka Szczecin praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-16:00 w dni robocze
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.