language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
składanie mebli

W Twoim domu trwa generalny remont? Oprócz standardowego odświeżania wyglądu ścian, zdecydowaliście się na wymianę mebli w kuchni? Meble rzecz jasna przyjechały niezłożone i rozmontowane? Nigdy nie paliło Ci się do takich prac, więc przydałaby Ci się jakaś złota rączka? Ktoś dla kogo złożenie mebli nie będzie wyzwaniem ponad możliwości? A może po prostu instrukcja dołączona do mebli kompletnie nie jest dla Ciebie zrozumiała i nie jesteś w stanie sam złożyć mebli?W takich sytuacjach mieszkańcy Szczecina decydują się na zatrudnienie fachowca. Jak składanie mebli Szczecin, to tylko złota rączka,

Składanie mebli - cennik

Składanie mebli wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Zasłużona, maksymalna ocena. Fachowe podejście do roboty, punktualność, sumienność i bardzo dobry kontakt telefoniczny. Zdecydowanie numer 1 w sytuacjach kryzysowych.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże
  • Śródmieście
  • Północ
  • Zachód

Miasto Szczecin

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Szczecin w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Złota rączka Szczecin praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-16:00 w dni robocze
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.