złota rączka

Sprawdzony Złota rączka z miasta Wieliczka

  Zaczynasz martwić rosnącą liczbą drobnych usterek w swoim domu? Nie potrafisz lub nie chcesz samodzielnie sprostać naprawianiu domowych awarii? Dotyczą Cię usterki z wielu dziedzin jednocześnie? Nie chcesz jednocześnie umawiać kilku specjalistów – elektryka, hydraulika czy serwisanta AGD? Nie masz czasu na dopasowywaniu się do wolnych terminów specjalisty? Skorzystaj z naszych usług! Świadczymy kompleksowe usługi złota rączka Wieliczka, oferujemy błyskawiczne terminy dopasowane do Twoich potrzeb, które możesz samodzielnie ustalić za pośrednictwem naszego serwisu.

  Złota rączka – usługi naprawcze na terenie Wieliczki oraz w jej okolicach. Szeroki zakres usług remontowych, malarskich, elektrycznych, hydraulicznych, montaż oświetlenia i paneli podłogowych,  skręcanie mebli, podłączanie sprzętu AGD. Prace remontowe, wykończeniowe, naprawcze. Możliwość realizacji zarówno mniejszych jak i większych zleceń. W popularnych wyszukiwarkach zajmujemy czołowe pozycje pod hasłami takimi jak złota rączka Wieliczka i cieszymy się bardzo dobrymi opiniami klientów. Możliwość płatności gotówką oraz kartą płatniczą.

  Złota rączka - cennik

  Złota rączka posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Miasto Wieliczka

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Błyskawicznie Punktualni
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.