Pralka Electrolux EW8F229SP, Pralka Electrolux EW8F229SP PerfectCare 800

Wiele osób przed zakupem pralki kieruje się nie tylko pojemnością urządzenia czy cichą pracą, ale również zwraca uwagę na ochronę tkanin. Jednym z urządzeń dbających o bezpieczne pranie nawet najbardziej delikatnych ubrań jest pralka Electrolux EW8F229SP PerfectCare 800. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego urządzenia, przeczytaj nasz dzisiejszy wpis.

Pralka Electrolux EW8F229SP PerfectCare 800 – co ją wyróżnia?

Pralka Electrolux EW8F229SP PerfectCare 800 wykorzystuje system UltraCare, który czuwa nad ochroną tkanin, a tym samym wydłuża ich żywotność. System UltraCare dba o wstępne połączenie detergentów i płynów zmiękczających z wodą, zanim dotrą one do bębna. To umożliwia jeszcze szybsze i dokładniejsze pranie bez ryzyka uszkodzenia włókien tkanin.

Pralka posiada certyfikat Woolmark Blue, który jest przyznawany najbardziej energooszczędnym urządzeniom i daje pewność, że odzież wełniana nie ulegnie zniszczeniu w trakcie prania. Rodziny z dziećmi doceniają też blokadę przed dziećmi, uniemożliwiającą zmianę ustawień bądź przypadkowe uruchomienie urządzenia przez najmłodszych.

Pralkę Electrolux EW8F229SP PerfectCare 800 wyposażono również technologię SensiCare, która dopasowuje parametry prania do rodzaju wsadu. Dzięki temu zapobiega zbyt długiemu praniu, które niszczy materiał i pozwala cieszyć się nienagannym wyglądem odzieży na dłużej. Funkcja EcoTimeManager umożliwia dostosowanie długości cyklu prania do indywidualnych potrzeb. To z kolei przekłada się na oszczędność czasu i energii bez rezygnowania z najlepszych efektów działania pralki.

Pralka Electrolux PerfectCare 800 – dane techniczne

Pralka Electrolux EW8F229SP to pralka wolnostojąca, ładowana od frontu, która ma 85 cm wysokości, 60 cm szerokości i 66 cm głębokości. Pojemność bębna to aż 68 litrów, dzięki czemu pomieści do 9 kg wsadu. Maksymalna prędkość wirowania to 1200 obrotów na minutę i poziom hałasu wynosi 76 dB. Komfort użytkowania zwiększa duży wyświetlacz LED, a nad niezawodną pracą pralki czuwa silnik inwerterowy Inwerter Permanent Magnet.

W pralce znajdziemy wiele programów prania, oprócz standardowych, na szczególną uwagę zasługuje program do prania jedwabiu czy szybki 14 minut. Jednym z ciekawszych programów jest także program antyalergiczny z funkcją pary, który usuwa z odzieży bakterie. Na uwagę zasługuje także program UltraWash zapewniający optymalne efekty prania w zaledwie 59 minut przy zmniejszeniu zużycia energii nawet o 30%.

Pralka Electrolux EW8F229SP PerfectCare 800 – opinie

Zdaniem użytkowników największym plusem urządzenia jest duży, pojemny bęben oraz łatwa obsługa dzięki czytelnemu wyświetlaczowi. Wiele osób chwali bardzo dużą ilość programów. Najbardziej lubiane to bez wątpienia program kołdra, antyalergiczny oraz szybki 14 minut. Dużym plusem pralki Electrolux EW8F229SP jest także cicha praca. To wszystko sprawia, że urządzenie posiada świetnie opinie i jest polecane przez wielu użytkowników.

Pralka Electrolux EW8F229SP – cena

Pralkę można kupić już od 2299 złotych. Choć nie jest to może najtańsze urządzenie na rynku pralek, biorąc pod uwagę jego jakość wykonania, funkcjonalność i energooszczędność, warto zdecydować się na jego zakup i będą to naprawdę dobrze wydane pieniądze.

To może Cię zainteresować:

Pralka brudzi ubrania

Pralka nie chce się otworzyć

 

Potrzebujesz fachowca? Zobacz: Naprawa pralek, Serwis AGD