language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
naprawa pralek

Pralka to dzisiaj obecnie standard w zasadzie w absolutnie każdym mieszkaniu. Co to w zasadzie tak naprawdę oznacza? Otóż każdy mieszkaniec Piaseczna przyzwyczajony jest do posiadania pralki. Niestety całkiem sporo osób robi jeden, bardzo podstawowy błąd. Mianowicie, kiedy pralka przestaje działać, po prostu kupują oni nowe urządzenie. Tymczasem jest to bardzo nieekologicznie i dość kosztowne rozwiązane problemu. Naprawdę bardziej opłaca się naprawa pralek w specjalnym miejscu, jak serwis AGD.

Naprawa pralek - cennik

Naprawa pralek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Piaseczno i okolice (w tym całe Mazowieckie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Polecam!

Miasto Piaseczno

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Piaseczna w województwie Mazowieckie. Zobacz: Serwis AGD Piaseczno praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.