szafa parowa LG Styler, szafa parowa, szafa LG Styler, szafa parowa LG

Ostatnio pisaliśmy o szafie do odświeżania ubrań Samsung. To nie jedyny produkt tego typu na rynku. Podobne rozwiązania posiada w swojej ofercie producent LG. Jak działa szafa parowa LG Styler i jakie funkcje skrywa? Przeczytaj nasz dzisiejszy wpis, żeby dowiedzieć się więcej.

Szafa parowa LG – co to takiego?

Szafa LG Styler pozwala w szybki sposób odświeżyć ubrania, usunąć z nich przykry zapach oraz zapewnia skuteczną dezynfekcję tkanin. Ponadto umożliwia szybkie prasowanie spodni, a dzięki funkcji pary zapobiega powstawaniu zagnieceń na odzieży. To wszystko jest możliwe dzięki działaniu wody, a dokładnie pary.

LG Styler TrueSteam™ – działanie

Technologia LG Styler TrueSteam™ wykorzystuje parę wodną. Ubrania wymagające odświeżenia wystarczy powiesić na wieszaku znajdującym się wewnątrz urządzenia. Następnie należy wybrać odpowiedni program, korzystając z dotykowego panelu. Po wybraniu programu wieszak znajdujący się wewnątrz szafy zostaje wprawiony w drgania. Wieszak porusza tkaniną i w połączeniu z wydmuchami pary prostuje zagniecenia, usuwa nieprzyjemne zapachy oraz do 99,9% alergenów i bakterii.

Szafa parowa LG Styler posiada również półkę do dezynfekcji zabawek czy osprzętu sportowego (rękawic, kasków, nagolenników itp.). Urządzenie odpowiada nie tylko za świeżość ubrań, ale również powietrza, absorbując nadmiar wilgoci w pomieszczeniu.

Pants Crease Care

To ciekawa funkcja dla osób noszących garnitury. Na drzwiczkach szafy znajduje się specjalna prasa z wieszakiem, służąca do prasowania spodni, pozwalająca na zachowanie wyraźnych kantów bez konieczności używania żelazka.

Lustrzany design

Lustrzany przód urządzenia podnosi jego walory estetyczne i pozwala lepiej wkomponować szafę parową w wystrój wnętrza. Ponadto umożliwia szybkie przejrzenie się w odświeżonej kreacji.

Technologia SmartThinQ™

To rozwiązanie pozwala na wygodne sterowanie szafą parową LG Styler w dowolnym miejscu i czasie. Umożliwia również monitorowanie zużycia energii oraz pobieranie różnych programów dedykowanych do danego rodzaju odzieży.

Szafa parowa LG Styler cena

Szafa parowa LG Styler essence mirror S3MFC kosztuje 7499 złotych. Nie jest to zatem tanie urządzenie, jednak w porównaniu z szafą odświeżającą ubrania Samsung to opcja tańsza o kilkaset złotych. LG posiada w swoich nowościach drugi model szafy – LG Styler essence S3WF.

Szafa parowa LG Styler opinie

Szafa parowa LG posiada wiele pozytywnych opinii. Na szczególną uwagę konsumentów zasługuje skuteczność usuwania zagnieceń oraz cicha praca urządzenia. Należy jednak wziąć pod uwagę wysoką cenę, która sprawia, że produkt może trafić wyłącznie do wąskiego grona klientów. Wymaga również odpowiedniej przestrzeni, ponieważ jej szerokość wynosi prawie pół metra wysokość 1850 mm. Szafowa prawa LG Styler to z pewnością urządzenie, nad którego zakupem powinni zastanowić się alergicy, jak również osoby pracujące na co dzień w miejscach, w których obowiązuje biznesowy dress code.

To może Cię zainteresować:

LG – serwis pralek, o marce, popularne modele

Szafa do odświeżania ubrań Samsung AirDesser

Potrzebujesz fachowca? Zobacz: Naprawa suszarek do ubrań, Serwis AGD