language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
złota rączka

Wieszanie tablic i obrazów to nie jest bułka z masłem jak wciąż wydaje się wielu osobom. Po pierwsze chcesz chyba, aby Twój obraz lub tablica wisiały prosto, prawda? Po drugie nie chcesz chyba, aby przez wieszanie tablic i obrazów w Twoim domu uszkodzeniu uległa np. instalacja gazowa czy elektryczna, a uwierz nam są taki przypadki. Zdając sobie sprawę z niepowodzeń, które mogą się przydarzyć podczas takiego montażu mieszkańcy Szczecina decydują, aby to złota rączka Szczecin zajął się powieszeniem ich obrazów czy tablic.

Wieszanie tablic i obrazów - cennik

Wieszanie tablic i obrazów wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Wszystko na 100%! Kolega hydraulik oprócz tego że zrobił jak u siebie to i nauczył mnie uszczelniania rur końskim włosiem. Jestem zachwycony!

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże
  • Śródmieście
  • Północ
  • Zachód

Miasto Szczecin

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Szczecin w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Złota rączka Szczecin praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-16:00 w dni robocze
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.