Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Wymiana i naprawa spłuczek? Wybierz termin on-line
montaż i wymiana spłuczek

Twoja spłuczka nie działa n prawidłowo? Nie jest możliwe funkcjonowanie bez tego elementu sanitariów. Czasami naprawa spłuczki wystarczy. Jednak nie zawsze tak będzie i niezbędna może okazać się jej zupełna wymiana. Spłuczka to element naszej toalety, który dość regularnie ulega awariom. Wymiana i naprawa spłuczek, to zadanie, z którym poradzi sobie hydraulik. Do wymiany lub naprawy potrzebny jest klucz nastawny, zestaw kluczy płaskich oraz śrubokręt jak i narzędzie przykręcenia dzwonu spustowego. Hydraulik Szczecin posiada wszystko co niezbędne do naprawy Twojej spłuczki.

Wymiana i naprawa spłuczek - cennik

Wymiana i naprawa spłuczek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Hydraulik obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże

  • Śródmieście

  • Północ

  • Zachód

Miasto Szczecin

Przyjęte zlecenia

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Hydraulik do obsługi miasta Szczecina w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Hydraulik Szczecin praca