Płyta gazowa Bosch PRP6a6d70, Płyta gazowa FlameSelect, Płyta Bosch PRP6a6d70

Płyta gazowa Bosch PRP6a6d70 umożliwia dokładne dopasowanie płomienia dzięki technologii FlameSelect z innowacyjną, dziewięciostopniową skalą mocy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego urządzenia, przeczytaj nasz dzisiejszy wpis.

Płyta Bosch PRP6a6d70 – to warto wiedzieć

Płyta gazowa FlameSelect marki Bosch pozwala na jeszcze bardziej precyzyjne wyregulowanie płomienia za pomocą dziewięciu poziomów mocy. Dzięki temu technologia FlameSelect ułatwia przygotowywanie potraw oraz umożliwia uzyskanie jeszcze lepszych rezultatów gotowania. Komfort użytkowania zwiększają również wyświetlacz i mieczykowe pokrętła. Z kolei elektroniczny zapłon umożliwia zapalanie gazu jedną ręką. Urządzenie posiada żeliwny ruszt z gumowymi stopkami. Posiadacze zmywarki z powodzeniem mogą w niej myć ruszt bez ryzyka pojawienia się korozji czy odprysków.

Płyta Bosch PRP6a6d70 – dane techniczne

Płyta Bosch PRP6a6d70 została wykonana z ceramiki, która jeszcze lepiej przewodzi ciepło oraz jest łatwa w utrzymaniu czystości. Jest dostępna w eleganckim kolorze czarnym. Dzięki temu odnajdzie się zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym wnętrzu. Ma 4,5 cm wysokości, 60,6 cm szerokości i 52,7 cm głębokości. Płyta gazowa do zabudowy Bosch PRP6a6d70 posiada 4 pola grzewcze. Znajdziemy tu palnik oszczędny do 1,1 kW, wysokiej mocy do 2,8 kW oraz dwa standardowe o mocy 1,9 kW. O bezpieczeństwo użytkowania dba zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu dla każdego palnika oraz 4-krotny wskaźnik ciepła resztkowego. Co ważne, ta płyta Bosch nie współpracuje z gazem ziemnym 2Ls i 2Lw.

Płyta gazowa Bosch PRP6a6d70 opinie

Produkt marki Bosch posiada wiele pozytywnych opinii. Bez wątpienia największych atutem płyty jest prosta obsługa. Użytkownicy chwalą także łatwość czyszczenia urządzenia, co zwykle nie jest łatwym zadaniem w przypadku płyt gazowych. Na uwagę zasługuje także jakość wykończenia oraz ładny, uniwersalny design.

Potrzebujesz pomocy?Zamów fachowca

Płyta gazowa Bosch PRP6a6d70 cena

Produkt możemy kupić już za 2248 złotych. Biorąc pod uwagę wysoką jakość produktów Bosch oraz ich niezawodność, płyta gazowa Bosch z technologią FlameSelect jest bez wątpienia urządzeniem, które warto wziąć pod uwagę, szukając upragnionej płyty do kuchni.

 

To może Cię zainteresować:

Płyta gazowa – jaką kupić?

Wyciek gazu – co zrobić, gdy instalacja jest nieszczelna?

Kuchenka gazowa – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Potrzebujesz pomocy?Zamów fachowca

 

Potrzebujesz fachowca? Zobacz: Naprawa płyt, Serwis AGD