jaka płyta indukcyjna dwupalnikowa, płyta indukcyjna dwupalnikowa do zabudowy, płyta indukcyjna dwupalnikowa amica, płyta indukcyjna dwupalnikowa electrolux, płyta indukcyjna dwupalnikowa kernau

Płyta indukcyjna dwupalnikowa to świetne rozwiązanie do małych kuchni, dla singli lub gospodarstw dwuosobowych oraz do wynajmowanych mieszkań. Posiada zazwyczaj identyczne funkcje, jak jej pełnowymiarowa wersja, jednak zajmuje znacznie mniejszą przestrzeń. Poniżej przedstawiamy płyty indukcyjne dwupalnikowe, które warto wziąć pod uwagę wyposażając kuchnię. Kierowaliśmy się nie tylko ceną, ale również funkcjonalnością oraz opiniami użytkowników!

Płyta indukcyjna dwupalnikowa Amica PI3510U

Płyta polskiej marki Amica ma 30 cm szerokości i 52 cm głębokości. Większe pole grzejne ma 22 cm średnicy, mniejsze 18 cm. Urządzenie jest sterowane sensorycznie za pomocą znaków „plus” i „minus”. Cena płyty Amica PI3510U to 899 złotych. Produkt posiada mnóstwo pozytywnych opinii. Użytkownicy chwalą sobie przede wszystkim łatwość czyszczenia, prostą obsługę i cichą pracę indukcji. Znajdziemy tu takie funkcje jak podtrzymywanie ciepła, co umożliwia podanie domownikom potrawy w każdym momencie, czy szybkie nagrzewanie pola. Płyta indukcyjna dwupalnikowa Amica posiada zabezpieczenia przed przypadkowym wyłączeniem lub włączeniem płyty. Na szczególną uwagę zasługują jednak takie opcje, jak:

PowerBoost – umożliwiający szybsze przygotowywanie potraw. Według informacji podanych przez producenta 400 ml wody zagotujemy w zaledwie 60 sekund! Co ważne, oba pola mają funkcję powerBoost.

CookAdapt – dzięki tej funkcji nie musisz dopasowywać wielkości garnków do pola. Płyta indukcyjna dwupalnikowa Amica dostosowuje powierzchnię grzania do kształtu i wielkości naczynia, w którym przygotowujesz jedzenie.

Płyta indukcyjna dwupalnikowa Electrolux Domino 30 cm EHH3320NVK

Produkt od Electrolux to płyta indukcyjna dwupalnikowa do zabudowy o szerokości 29 cm i głębokości 52 cm. To bezbramkowa płyta wykończona delikatnym szlifem, sterowana dotykowo za pomocą intuicyjnego panelu. Zastosowano tu specjalną technologię, która sprawia, że płyta pozostaje chłodna podczas gotowania, a tym samym zabrudzenia nie twardnieją i bez trudu można usunąć je szmatką. Urządzenie ma możliwość blokady panelu sterowania, co pozwala uniknąć jego przypadkowego włączenia, np. podczas sprzątania. Ponadto pole grzejne działa tylko wtedy, gdy stoi na nim naczynie, po jego zdjęciu płyta indukcyjna dwupalnikowa Electrolux automatycznie przestaje grzać, co zapewnia Ci maksymalną energooszczędność. Użytkownicy płyty Electrolux doceniają jej solidne wykonanie, bezproblemowe korzystanie oraz czyszczenie. Cena płyty zaczyna się od 1099 złotych. Na uwagę zasługują takie funkcjonalności płyty, jak:

Tryb Booster – umożliwia szybsze przygotowywanie posiłków, nadając polu grzewczemu maksymalną moc w krótkim czasie.

Potrzebujesz pomocy?Zamów fachowca

Timer – ustaw czas, jakiego potrzebuje Twoja potrawa, aby była gotowa. Dzięki temu nie musisz się martwic, że danie będzie niedogotowane.

Stop+Go – funkcja umożliwia włączenie lub wyłączenie płyty jednym przyciskiem.

Płyta indukcyjna dwupalnikowa Keranu KIH3211-1B

Jest to płyta w kolorze czarnym ze szlifowanymi krawędziami, sterowana dotykowo o szerokości 31 cm. Oba pola grzewcze mają skalę mocy z 10 poziomami grzania. Płyta posiada specjalną powłokę Anti Touch, która uniemożliwia pozostawianie na jej powierzchni odcisków palców i zabrudzeń. Specjalna powłoka Black Undercoat ukrywa wszelkie elementy konstrukcyjne płyty, zapewniając jej nieskazitelny wygląd. Użytkownicy płyty doceniają funkcjonalność urządzenia, wysoką jakość wykonania oraz prostotę obsługi. Koszt płyty to 999 złotych. Znajdziemy tu ponadto takie funkcje, jak:

Timer – umożliwia zaplanowanie czasu przygotowywania potrawy, nie wymagając od Ciebie stałego doglądania.

Autostop – wyłącza płytę automatycznie w przypadku jej zalania.

Choć płyta indukcyjna dwupalnikowa ma niewielkie wymiary, to w pełni spełnia swoją funkcję i skrywa w sobie wiele ciekawych udogodnień. Jeśli poszukujesz niewielkiego urządzenia do mieszkania, weź pod uwagę jedną z naszych powyższych propozycji.

Kupiłeś płytę i interesuje Cię podłączenie płyty indukcyjnej z szybkim terminem? Nasz elektryk z uprawnieniami pojawi się u Ciebie tak szybko, jak to możliwie i zamontuje urządzenie według zaleceń producenta.

Przeczytaj również:

Płyta indukcyjna – jaką kupić?

Biała płyta indukcyjna – czy warto?

Potrzebujesz pomocy?Zamów fachowca

Płyta indukcyjna głośno chodzi – czy to powód do zmartwień?

Potrzebujesz fachowca? Zobacz: Elektryk, Podłączanie płyt indukcyjnych