Dziś kontynuujemy serię dotyczącą sprzętów AGD do 1300 złotych i zachęcamy do zapoznania się z naszymi wcześniejszymi artykułami o pralkach, płytach indukcyjnych oraz zmywarkach do zabudowy. Czy można kupić dobry piekarnik do zabudowy za niewielkie pieniądze? Wybraliśmy sprzęty, które cieszą się największą popularnością oraz posiadają najwyższe oceny według strony Ceneo.pl. Poniżej przedstawiamy dobre i tanie piekarniki do zabudowy do 1300 złotych.

Piekarnik Electrolux EOA3414AOX

Piekarnik Electrolux EOA3414AOX ma 59,4 cm szerokości, 59,4 cm wysokości i 56,8 cm głębokości. Pojemność urządzenia to aż 72 litry. Piekarnik prezentuje się bardzo elegancko dzięki srebrno-czarnemu frontowi i jest sterowany elektronicznie. Posiada chowane pokrętła, które należy wcisnąć, jeśli chcemy je wysunąć. Drzwi są otwierane uchylnie. Wnętrze piekarnika pokrywa emalia, a wyjmowanie i wsuwanie potraw ułatwiają wygodne, teleskopowe prowadnice. Piekarnik ma 5 poziomów pieczenia, zaś w wyposażeniu znajduje się jedna półka blaszana, jedna półka siatkowa oraz brytfanna. Sprzęt jest wyposażony w wyjmowane wkłady katalityczne, która pochłaniają i utleniają tłuszcz, co znacznie ułatwia mycie. Ponadto bezpieczeństwo użytkowania zwiększa funkcja chłodzenia obudowy. Piekarnik Electrolux EOA3414AOX posiada klasę energetyczną A, a napięcie zasilania to 230 V.

W urządzeniu znajdziemy następujące funkcje: grzałka dolna, grzałka górna i grzałka dolna, rozmrażanie, pizza, szybki grill, grill, termoobieg, termoobieg plus i turbogrill. Piekarnik umożliwia wypiekanie chleba i ciast, grillowanie oraz gotowanie potraw Sous Vide.

Funkcje dodatkowe

 • UltraFanPlus – urządzenie jest wyposażone w duży wentylator z innowacyjnym systemem obiegu powietrza, dzięki któremu potrawy są upieczone idealnie, niezależnie od poziomu piekarnika.
 • PlusSteam – piekarnik posiada funkcję pary PlusSteam. Para w połączeniu z gorącym powietrzem sprawia, że przygotowywane potrawy są soczyste i chrupiące z zewnątrz. Ponadto posiłki zachowują do 90% witamin. System PlusSteam umożliwia pieczenie bez dodatku tłuszczu, świetnie sprawdza się przy wypiekaniu chleba oraz przy odgrzewaniu gotowych dań.
 • VelvetClosing – system płynnego i cichego zamykania drzwi piekarnika, który zapobiega uszkodzeniu drzwiczek piekarnika.
 • AntiFinger – specjalna powłoka AntiFinger sprawia, że na urządzeniu nie pozostają odciski palców. Nowa technologia ułatwia czyszczenie, a sam piekarnik jest bardziej odporny na zarysowania.

Piekarnik Electrolux EOA3414AOX – opinie

Według wielu użytkowników, najciekawszą funkcją jest możliwość przygotowywania potraw na parze. Piekarnik Electrolux EOA3414AOX posiada dużą, bardzo pojemną komorę i jest idealnym rozwiązaniem dla dużej rodziny. Ponadto łatwo się go czyści i nie wymaga szczególnej pielęgnacji. Cena piekarnika Electrolux EOA3414AOX zaczyna się od 1089 złotych.

Piekarnik Samsung Dual Fan NV70K1340BB

Piekarnik Samsung Dual Fan NV70K1340BB ma 59,5 cm szerokości, 59,5 cm wysokości i 56,6 cm głębokości. Urządzenie ma 68 litrów pojemności i umożliwia przygotowywanie wielu potraw na 5 poziomach pieczenia. Na uwagę zasługuje elegancki czarny front, który pasuje do nowoczesnych wnętrz. Przedni panel sprzętu ma wbudowaną, lekko zakrzywioną rączkę, która nadaje urządzeniu ciekawą formę. Dodatkowo piekarnik jest wyposażony w elektroniczny wyświetlacz, a komora urządzenia posiada oświetlenie LED. Urządzenie ma sterowane elektronicznie pokrętła oraz panel dotykowy na froncie. Jest on prosty w obsłudze i intuicyjny, dzięki czemu bez problemu można ustawić samodzielnie najlepsze parametry pieczenia. Piekarnik Samsung Dual Fan NV70K1340BB odznacza się klasą energetyczną A, zaś napięcie zasilania wynosi 230 V.

Blachy i półki siatkowe wysuwa się za pomocą metalowych drabinek, które nie rysują ścian piekarnika. W przypadku sprzętu marki Samsung, wnętrze urządzenia pokryto emalią ceramiczną. Dodatkowe wyposażenie piekarnika stanowi jedna półka siatkowa i jedna półka blaszana. Urządzenie ma wbudowaną funkcję czyszczenia katalitycznego i posiada specjalne wkłady katalityczne, pokryte warstwą mikroporów. Wkłady należy regularnie myć i wymagają wymiany co 4 lata. Piekarnik Samsung Dual Fan NV70K1340BB skrywa w sobie następujące funkcje: grzałka górna + grzałka dolna, termoobieg, termoobieg + grzałka dolna, termoobieg + grzałka górna, jak również grill.

Dodatkowe funkcje

 • Dual Fan – piekarnik posiada dwa niezależne wentylatory Dual Fan, które poprawiają jakość pieczenia. Podwójny termoobieg sprawia, że ciepło jest rozprowadzane równomiernie w całej komorze i sprzęt nagrzewa się błyskawicznie.
 • Blokada przed dziećmi – urządzenie zapobiega przypadkowemu włączeniu programatora przez małe dzieci lub na przykład podczas sprzątania.
 • Podtrzymywanie ciepła – możliwość ustawienia najniższej temperatury 30 stopni Celsjusza umożliwia podtrzymywanie ciepła przygotowywanych posiłków i nie powoduje ich przesuszenia lub przypalenia.
 • Szybkie nagrzewanie– funkcja skraca czas potrzebny do osiągnięcia pożądanej temperatury, uaktywniając wiele elementów grzewczych jednocześnie i zmniejsza tym samym zużycie energii.

Samsung Dual Fan NV70K1340BB – opinie

Na uwagę według wielu użytkowników zasługuje solidne wykonanie. Piekarnik Samsung Dual Fan NV70K1340BB posiada czytelny wyświetlacz i jest łatwy w obsłudze. Wiele osób chwali sobie funkcję szybkiego nagrzewania, która działa bez zarzutu, jak również pozwala zaoszczędzić czas i energię. Sprzęt możemy kupić już od 1139 złotych.

Piekarnik Candy FCPS815XL

Piekarnik do zabudowy Candy FCPS815XL ma 59,5 cm szerokości, 59,5 cm wysokości i 56,7 cm głębokości. Urządzenie posiada komorę o pojemności 70 litrów, a drzwi piekarnika są otwierane uchylnie. Sprzęt jest sterowany elektronicznie i posiada chowane pokrętła. Urządzenie jest wyposażone w wyświetlacz elektroniczny, który pokazuje pozostały czas ustawionego programu pieczenia. Srebrny kolor frontu sprawia, że urządzenie prezentuje się nowocześnie i dopasowuje się do stylu każdej kuchni.

Sprzęt posiada klasę energetyczną A i napięcie zasilania wynosi 230 V. Piekarnik ma 5 poziomów pieczenia, a wnętrze komory pokrywa emalia. Piekarnik jest wyposażony w jedną półkę blaszaną i jedną półkę siatkową. Znajdziemy tu wygodne prowadnice teleskopowe, które umożliwiają wysunięcie blachy całkowicie na zewnątrz i jest to pomocne w przypadku wyjmowania bardzo ciężkich naczyń. Prowadnice teleskopowe gwarantują bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Potrzebujesz pomocy?Zamów fachowca

Piekarnik Candy FCPS815XL posiada wiele funkcji pieczenia – rozmrażanie, termoobieg + grill+ para, termoobieg + para, pizza, grzałka górna + grzałka dolna, grzałka dolna + wentylator, grzałka dolna + grzałka górna + wentylator, grill + wentylator, grill + para oraz grill.

Dodatkowe funkcje

 • Aquaactiva – jest to funkcja czyszczenia piekarnika z pomocą gorącej pary. Woda znajduje się w specjalnym pojemniku i pod wpływem temperatury zmienia się w parę wodną, rozpuszczając zaschnięte zabrudzenia. Po czyszczeniu parowym wystarczy przetrzeć ścianki piekarnika delikatną ścierką. Funkcja pozwala usunąć spalone resztki i inne zabrudzenia, które zostają rozmiękczone pod wpływem działania pary wodnej.
 • Pieczenie z funkcją pary – funkcja umożliwia pieczenie z dodatkiem pary oraz przygotowywanie zdrowych, beztłuszczowych potraw. Zastosowanie tej opcji gwarantuje przyrządzania posiłków z idealnie spieczoną skórką i jednocześnie miękkich w środku.
 • Funkcja termoobiegu – obniża koszty eksploatacji o około10 %. Umożliwia pieczenie potraw w niższej temperaturze i w krótszym czasie. Piekarnik Candy FCPS815XL jest wyposażony w wentylator, który równomiernie rozprowadza gorące powietrze po całej komorze.
 • Chłodzenie obudowy – piekarnik posiada funkcję chłodzenia obudowy. Chłodzenie ogranicza nagrzewanie się urządzenia i zabezpiecza meble przed uszkodzeniem. Efekt jest możliwy dzięki ruchowi powietrza dookoła wewnętrznych ścianek urządzenia.
 • Podwójne szyby drzwi – drzwi piekarnika posiadają podwójne szyby, które rozdziela warstwa powietrza. Cyrkulację powietrza wymuszają specjalne wentylatory. Dzięki temu drzwi nie nagrzewają się do wysokiej temperatury i w przypadku dotknięcia szyby zmniejsza się ryzyko poparzenia.

Piekarnik Candy FCPS815XL – opinie

Opinie o piekarniku Candy FCPS815XL są bardzo pozytywne. Według wielu użytkowników urządzenia świetną funkcją jest czyszczenie parowe, jak również możliwość pieczenia z parą. Na uwagę zasługuje pojemna komora, która umożliwia przygotowywanie kilku potraw jednocześnie. Podwójna szyba drzwiczek zapobiega poparzeniu rąk. Ponadto urządzenie szybko się nagrzewa oraz jest łatwe w obsłudze. Cena piekarnika Candy FCPS815XL zaczyna się od 1099 złotych.

Który z powyższych piekarników jest naszym zdaniem najlepszy? Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na piekarnik Candy FCPS815XL, ponieważ posiada najwięcej programów pieczenia, ma możliwość czyszczenia oraz pieczenia z funkcją pary. Posiada zabezpieczenia, które docenią rodziny z małymi dziećmi. Oczywiście ostateczny wybór zależy od naszych potrzeb i indywidualnych preferencji. Decydując się na piekarnik, należy pamiętać o jego fachowym podłączeniu, który zapewni bezpieczną pracę i bezawaryjne użytkowanie. Przypominamy, że oferujemy montaż sprzętu AGD w Trójmieście, Warszawie, Poznaniu, Krakowie, jak również we Wrocławiu. Gwarantujemy szybkie terminy i sprawne podłączenie piekarnika. Umów wizytę za pomocą formularza na stronie internetowej usterka.pl i zapłać 10 złotych mniej za usługę.

Sklepy AGD Trójmiasto

Jednym z regionów naszej działalności jest Trójmiasto, dlatego przedstawiamy sklepy ze sprzętem AGD w Trójmieście, które warto odwiedzić, przymierzając się do zakupu piekarnika do zabudowy.

Sklepy AGD Gdynia:

Sklep z AGD, ul. Wójta Radtkego 49, 81-355 Gdynia;

RTV EURO AGD

 • ul. Kazimierza Górskiego 2, 81-304 Gdynia;
 • ul. Kcyńska 27, 81-005 Gdynia;
 • ul. Nowowiczlińska 35, 81-577 Gdynia;

NEONET, ul. Pułkownika Dąbka 338, 81-198 Gdynia;

Media Expert, Klif Gdynia, Aleja Zwycięstwa 256, 81-525 Gdynia.

Sklepy AGD Gdańsk:

Ardexim, ul. Żwirki i Wigury 12, 80-400 Gdańsk;

RTV EURO AGD

 • CH Osowa, ul. Spacerowa 48, 80-299 Gdańsk;
 • ul. Złota Karczma 26, 80-298 Gdańsk;
 • Aleja Rzeczpospolitej 33, 80-463 Gdańsk;

Tec4you, Hurtownia RTV i AGD, ul. Marynarki Polskiej 71, 80-557 Gdańsk;

Media Expert, ul. Jana Kilińskiego 4, 80-452 Gdańsk.

 

Potrzebujesz pomocy?Zamów fachowca

 

Potrzebujesz fachowca? Zobacz: Naprawa piekarników, Serwis AGD