pralka Samsung WW90T986ASH QuickDrive™

Szukasz energooszczędnej, cichej pralki z nowoczesnymi rozwiązaniami? Być może zainteresuje Cię pralka WW90T986ASH QuickDrive™ producenta Samsung. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego urządzenia, przeczytaj nasz dzisiejszy wpis.

Pralka WW90T986ASH Samsung – co ją wyróżnia?

Pralka WW90T986ASH jest wyposażona w technologię EcoBubble™. Dzięki połączeniu wody, powietrza i detergentu, przed rozpoczęciem cyklu prania tworzy się aktywna piana, która wnika w głąb tkanin. Umożliwia to lepsze rozpuszczanie nawet uporczywych plam z krwi lub wina bez ryzyka uszkodzenia materiału. Z kolei zastosowanie technologii QuickDrive™ pozwala zaoszczędzić do 20% energii elektrycznej i umożliwia wypranie odzieży w czasie krótszym nawet o 50%. Specjalna konstrukcja bębna, składająca się z dwóch oddzielnych, niezależnie obracających się części – bębna głównego i pulsatora sprawia, że odzież porusza się nie tylko w górę i w dół, ale również do przodu i do tyłu. Takie rozwiązanie przyspiesza efekty prania.

Dodatkowe drzwi AddWash™ pozwalają na dorzucanie zapomnianych skarpetek w trakcie cyklu prania. AddWash™ umożliwia także dodanie ubrań pranych ręcznie jedynie na etap wirowania i płukania. Osoby, które chcą odświeżyć odzież, z pewnością zainteresuje technologia AirWash. Usuwa do 99,9% bakterii oraz eliminuje przykre zapachy, na przykład dym papierosowy, używając mocy ciepłego powietrza.

Pralka WW90T986ASH – programy i dbałość o efekty prania

Pralka posiada 4 czujniki – wagi wsadu, ilości wody, ilości detergentu oraz stopnia zabrudzenia, pozwalając osiągnąć najlepsze efekty prania. Nad cichą pracą urządzenia czuwa z kolei technologia VRT Plus™, która redukuje hałas i wibracje podczas prania. Bez wątpienia w pralce Samsung znajdziemy mnóstwo programów, które ułatwiają codziennie korzystanie z urządzenia. Dostępne są takie programy, jak odzież sportowa, pochmurny dzień, pościel czy dżinsy. Interesującym rozwiązaniem jest Program Super Szybki, który trwa zaledwie 39 minut i wykorzystuje technologię aktywnej piany EcoBubble oraz funkcję Spreed Spray. Z kolei program z funkcją pary pozwala na pominięcie prania wstępnego. Uwalniana para z dołu bębna pralki usuwa plamy oraz do 99,9% alergenów i bakterii.

Pralka Samsung WW90T986ASH – higiena to podstawa

Częstym problemem w trakcie używania pralek jest nieprzyjemny zapach z bębna pralki. Pralka WW90T986ASH informuje użytkownika o konieczności czyszczenia bębna co 40 cykli. Funkcja czyszczenie bębna + wykorzystuje silny strumień wody oraz wirowanie, czyszcząc nie tylko bęben, ale również usuwając osady z drzwi pralki i membrany. Nie trzeba zatem używać żadnych detergentów, a pralka pozbędzie się wszelkich zabrudzeń i bakterii, dbając o najwyższą higienę urządzenia. Pralka WW90T986ASH nie wymaga także ręcznego czyszczenia szuflady. Szuflada StayClean została wyposażona w specjalny system wypłukujący resztki środków piorących, przeciwdziałając ich gniciu, a co za tym idzie, przykremu zapachowi z szuflady pralki.

Pralka WW90T986ASH – dane techniczne

Pralka WW90T986ASH jest dostępna w klasycznym kolorze białym. Jej ładowność wynosi 9kg, a prędkość wirowania to 1600 obrotów na minutę. Ma 60 cm głębokości i szerokości oraz 85 cm wysokości. Dodatkowo w urządzeniu zamontowano bezszczotkowy silnik inwerterowy Digital Inverter, który zapewnia bezawaryjne działanie pralki i jest objęty 10-letnią gwarancją.

Potrzebujesz pomocy?Zamów fachowca

Na uwagę zasługuje również wygodny, czytelny i intuicyjny panel Al Control, który umożliwia zapamiętywanie ustawień oraz ich personalizację. Aplikacja SmartThings pozwala na zdalne łączenie się z pralką i łatwiejsze planowanie prania. Ponadto pomaga rozwiązać najpopularniejsze problemy i awarie, jakie mogą napotkać użytkownicy tego urządzenia.

Pralka WW90T986ASH – opinie

Pralka WW90T986ASH posiada dużo pozytywnych opinii. Użytkownicy doceniają przede wszystkim szeroki wybór programów prania, jak również dużą pojemność pralki. Jej ogromnym plusem jest ciche, niemal bezgłośne działanie. Na uwagę zasługuje również nowoczesny, minimalistyczny wygląd oraz solidna konstrukcja.

Pralka WW90T986ASH – cena

Pralkę kupimy od 4991 złotych. Produkt jest objęty promocją producenta, która trwa do 31.05. i pozwala otrzymać do 500 zł zwrotu na konto po zakupie pralki. Szczegóły promocji oraz regulamin są dostępne na stronie Samsung.

Jeśli szukasz nowoczesnej, niezawodnej pralki, która będzie posiadać wiele programów, a przy tym cechuje ją ładny wygląd, pralka WW90T986ASH Samsung będzie bez wątpienia dobrym wyborem. W przypadku, gdy planujesz zakup nowej pralki w najbliższym czasie, nie zwlekaj, aby móc skorzystać z obecnej promocji Samsung i otrzymać na konto zwrot za zakup urządzenia.

 

To może Cię zainteresować:

Pralka nie grzeje wody?

Pralka Electrolux EW8F229SP PerfectCare 800

 

Potrzebujesz pomocy?Zamów fachowca

 

Potrzebujesz fachowca? Zobacz: Naprawa pralek, Serwis AGD