language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
wymiana zamków i wkładek

Większość mieszkańców miasta Szczecin bardzo dba o to, aby w swoich domach mieć naprawdę porządne zamki do drzwi wejściowych. Jednak jednocześnie wiele osób zapomina o tym, że dobrze by było także jakoś odpowiednio zabezpieczyć garaż, tudzież wszelkie inne budynki gospodarcze. Warto naprawdę to zrobić, ponieważ w przeciwnym razie narażamy się zupełnie niepotrzebnie na możliwość włamania i kradzieży. Dlatego konieczna jest wymiana zamków i wkładek we wszystkich drzwiach. Może tego dokonać miejscowy fachowiec określany jako złota rączka.

Wymiana zamków i wkładek - cennik

Wymiana zamków i wkładek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Ślusarz obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Szybko, punktualnie, fachowo, polecam‼️

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże
  • Śródmieście
  • Północ
  • Zachód

Miasto Szczecin

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Ślusarz do obsługi miasta Szczecin w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Ślusarz Szczecin praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-16:00 w dni robocze
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.