usługi naprawcze dla firm, usługi naprawcze

Codzienna eksploatacja biura oraz innych pomieszczeń pracowniczych sprawia, że stale coś ulega zniszczeniu lub wymaga poprawy. Wybierz usługi naprawcze dla firm od usterka.pl i zadbaj o przestrzeń biurową!

Usługi naprawcze dla firm od usterka.pl – co zyskujesz?

Oferowane przez nas usługi naprawcze to propozycja dla firm, spółdzielni, wspólnot oraz zarządców budynku. Zapewniamy pomoc złotej rączki z doświadczeniem. Delegujemy do pracy wyłącznie sprawdzone osoby, które bez problemu poradzą sobie ze zleconym zadaniem. Oferujemy szybkie terminy wizyt, zwykle na ten sam lub kolejny dzień. Wszelkie naprawy wykonujemy terminowo i pozostawiając po sobie należyty porządek. Dojeżdżamy pod wskazany adres na terenie większości miast wojewódzkich oraz obsługujemy pobliskie miejscowości. Dodatkowo umożliwiamy wygodną rezerwację wizyt online o dowolnej porze. Za wykonaną pracę można zapłacić gotówką, kartą lub po wcześniejszym uzgodnieniu również przelewem. Ponadto nasze wizyty są ubezpieczone i otrzymasz gwarancję na wykonaną pracę!

Usługi naprawcze dla firm – jakie prace?

Nasza oferta obejmuje różne usługi naprawcze. Współpracujący z nami fachowcy posiadają rozległą wiedzę oraz umiejętności. Oferujemy drobne:

Usługi remontowe

Porysowane przez fotele obrotowe ściany i podłogi szpecą biuro? Oferujemy malowanie biur, wykonujemy szpachlowanie i uzupełnianie ubytków w ścianach. Ponadto wymieniamy zniszczone panele czy popękane płytki.

Potrzebujesz pomocy?Zamów fachowca

Usługi hydrauliczne

Cieknąca spłuczka skutecznie uniemożliwia korzystanie z łazienki Twoim pracownikom? Zajmiemy się jej naprawą w kilka chwil. Ponadto wykonujemy udrażnianie rur, wymieniamy stare baterie umywalkowe oraz wykonujemy inne usługi naprawcze dla firm.

Usługi elektryczne

Wymiana oświetlenia, wymiana żarówki czy naprawa odstającego gniazdka to tylko niektóre z oferowanych przez nad drobnych prac naprawczych z zakresu elektryki.

Usługi naprawcze to szeroka oferta, obejmująca usuwanie różnych drobnych usterek. Funkcjonalna i pozbawiona awarii przestrzeń biurowa uprzyjemnia codzienne obowiązki, dlatego już teraz zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Złota rączka pojawi się punktualnie w wyznaczonym terminie i wykona wszystkie zlecone prace.

Przeczytaj również:

Wynajem pracowników dla firm – czy warto skorzystać?

Dobry elektryk – na co zwrócić uwagę szukając fachowca?

Potrzebujesz pomocy?Zamów fachowca

Wymiana gniazdka – jak wymienić gniazdo elektryczne?

Potrzebujesz fachowca? Zobacz: Drobne naprawy, Złota rączka