jaki piekarnik z funkcją mikrofali? piekarnik z mikrofalą, piekarnik z mikrofalą do zabudowy, piekarnik z mikrofalą samsung, piekarnik z mikrofalą bosch, piekarnik z mikrofalą amica, piekarnik z mikrofalą siemens, piekarnik z funkcją mikrofali Electrolux

Piekarnik z funkcją mikrofali to przydatne urządzenie, które pozwala zaoszczędzić miejsce w kuchni oraz pieniądze na zakup dwóch oddzielnych sprzętów. Jaki piekarnik z mikrofalą wybrać? Poniżej dowiesz się więcej na ten temat oraz poznasz ciekawe urządzenia różnych producentów!

Piekarnik z funkcją mikrofali – czy warto?

Jest to bardzo praktyczne i funkcjonalne urządzenie. Nie tylko pozwala na odgrzewanie potraw, ale niektóre programy pieczenia mogą być uzupełnione mikrofalami, co znacznie przyspiesza czas przygotowywania potraw. Dużą zaletą jest także możliwość szybkiego rozmrażania. Jednak to nie jedyne dogodności takiego rozwiązania. Posiadacze kuchenki mikrofalowej z pewnością zgodzą się ze stwierdzeniem, że urządzenie wymaga częstego czyszczenia. Wybierając piekarnik z funkcją mikrofali, utrzymanie czystości urządzenia będzie znacznie łatwiejsze, ponieważ coraz częściej producenci proponują czyszczenie pyrolityczne lub parowe. Dzięki temu piekarnik z mikrofalą to idealne urządzenie dla osób, które nie lubią otaczać się mnóstwem sprzętów i szukają wielozadaniowych urządzeń.

Piekarnik z funkcją mikrofali – jaki wybrać?

Piekarnik z mikrofalą może posiadać wiele dodatkowych funkcji. Przede wszystkim szukając odpowiedniego urządzenia należy zwrócić uwagę na jego wymiary. To szczególnie ważne, jeśli chcesz, aby w Twojej kuchni pojawił się piekarnik z mikrofalą do zabudowy. Istotna jest także jego pojemność. Osoby, które pieką dużo i posiadają liczne rodziny, powinny zwrócić uwagę na piekarnik o pojemności 60 litrów. Bardzo istotnym parametrem jest również klasa energetyczna, która zapewni Ci ekonomiczne korzystanie z piekarnika. Kolejnym aspektem, na który warto zwrócić uwagę, jest wygląd – design powinien być dopasowany do stylu Twojej kuchni. Ważne są także zabezpieczenia, np. blokada przed włączeniem czy chłodny front, zwłaszcza jeśli piekarnik będzie znajdował się nisko, a w domu mieszkają dzieci.

Piekarnik z funkcją mikrofali – propozycje producentów

Poniżej przedstawiamy ciekawe propozycje do Twojej kuchni. Piekarnik z funkcją mikrofali znajdziemy w ofercie niemal każdego producenta, dlatego warto porównywać urządzenia pod kątem dodatkowych rozwiązań, wyglądu, obsługi oraz ceny.

Piekarnik z mikrofalą Samsung NQ50T9539BD

Propozycja Samsung to piekarnik z mikrofalą do zabudowy z linii Infinite Line. Jest dostępny w nowoczesnym grafitowym kolorze titanium grey z satynowym wykończeniem. Posiada wygodne pokrętło i czytelny wyświetlacz dotykowy LCD. Ma podwójny termoobieg, dzięki czemu zapewnia szybsze i bardziej równomierne wypiekanie potraw. Pomimo pojemności 50 litrów znajdziemy tu dwie duże blachy do pieczenia, dwa ruszty i tackę do mikrofali. Urządzenie umożliwia czyszczenie parą, co znacznie ułatwia utrzymanie czystości. Dodatkowo we wnętrzu komory postawiono na ceramiczną powłoką, odporną na zarysowania. Znajdziemy tu aż 40 programów automatycznych, co znacznie usprawnia pieczenie potraw. Samsung posiada w swojej ofercie inne urządzenia z tej linii, umożliwiając stworzenie spójnej i niezwykle eleganckiej przestrzeni w kuchni. Za piekarnik z funkcją mikrofali Samsung musimy zapłacić około 4999 złotych.

Potrzebujesz pomocy?Zamów fachowca

Piekarnik z mikrofalą Amica AMMB44E1GCI

To nowoczesne urządzenie posiada szklany front i wnętrze ze stali nierdzewnej, zapewniające wieloletnią trwałość. Zainstalowane oświetlenie halogenowe umożliwia podejrzenie potraw podczas pieczenia. Piekarnik z funkcją mikrofali Amica ma pojemność 44 litrów, dlatego to idealne rozwiązanie dla singli i małych rodzin. Ponadto na uwagę zasługuje wygodne sterowanie elektroniczne i duży, czytelny wyświetlacz. Sprzęt posiada zabezpieczenie przed przypadkowy uruchomieniem i oferuje 5 poziomów mocy oraz wiele programów gotowych. Znajdziemy tu także termo obieg, który czuwa nad równomiernym pieczeniem potraw oraz funkcję rozmrażania czasowego i wagowego, umożliwiającą rozmrożenie dań w szybki sposób. Ceny za urządzenie zaczynają się od 1800 złotych.

Piekarnik z funkcją mikrofali Electrolux seria 700 CombiQuick KVLAE00WT

Piekarnik z mikrofalą posiada dotykowy, kolorowy wyświetlacz z intuicyjnym menu, ułatwiającym codzienne korzystanie z urządzenia. Jest dostępny w eleganckim czarnym kolorze z matowym wykończeniem. Na wyposażeniu znajdziemy jedną emaliowaną blachę oraz talerz do mikrofali. Pomimo niewielkiej pojemności 43 litrów, daje możliwość pieczenia na dwóch poziomach jednocześnie. Piekarnik posiada zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem urządzenia, a dzięki funkcji Connecting Cooking możesz sterować urządzeniem za pomocą telefonu. Według informacji podanych przez producenta urządzenie skraca czas pieczenia dzięki funkcji mikrofali i termo obiegu nawet o połowę. Dodatkowo posiada tryb szybkiego nagrzewania. Cena od 3999 złotych.

Piekarnik z mikrofalą BOSCH CMG633BB1

Piekarnik z funkcją mikrofali Bosch jest dostępny w ponadczasowym, czarnym kolorze. Ma duży, kolorowy wyświetlacz z przyciskami sensorowymi. Pojemność urządzenia wynosi 45 litrów. Znajdziemy tu nowoczesne oświetlenie LED, umożliwiające podejrzenie potraw podczas pieczenia, przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej. Urządzenie posiada zabezpieczenie przed uruchomieniem przez dzieci, termo obieg, 6 funkcji grzania, w tym grill. Cena od 3399 złotych.

Piekarnik z mikrofalą Siemens iQ700 HM676G0S1

Piekarnik Siemens to produkt dostępny w eleganckim czarnym kolorze z czytelnym wyświetlaczem LCD. Ma pojemność aż 67 litrów. Posiada system samoczyszczący activeClean z pyrolizą, zmieniający zabrudzenia w pył. Znajdujący się w nim termoobieg Eco umożliwia bardziej energooszczędne i szybsze pieczenie. Z kolei funkcja termoobiegu 4D sprawia, że potrawy pieką się równomiernie na czterech poziomach jednocześnie. System varioSpeed łączy tradycyjne pieczenie z funkcją mikrofali, przyspieszając przygotowywanie potraw nawet o połowę. Dodatkowo funkcja cookControl Plus sprawia, że po wprowadzeniu rodzaju potrawy oraz wagi, piekarnik z funkcją mikrofali Siemens dobierze automatycznie czas i temperaturę pieczenia. Duże wymiary wiążą się również z wysoką ceną – za sprzęt musimy zapłacić od 5945 złotych.

Piekarnik z funkcją mikrofali to bardzo ciekawe rozwiązanie. Pozwala na szybsze pieczenie potraw, łatwiej utrzymać urządzenie w czystości oraz zajmuje mniej miejsca niż dwa sprzęty oddzielnie. Producenci mają w swojej ofercie wiele urządzeń mikrofalą, dlatego bez wątpienia znajdziesz najlepsze rozwiązanie dla siebie.

Twój piekarnik nie działa? Szukasz dobrego fachowca do jego naprawy? Wybierz nasz serwis AGD i ciesz się najwyższą jakością usług od usterka.pl!

Przeczytaj również:

Piekarnik przypala jedzenie – co zrobić?

Czyszczenie piekarnika – pyroliza, kataliza czy para?

Piekarnik koło lodówki – czy to dobre rozwiązanie?

Potrzebujesz pomocy?Zamów fachowca

 

Potrzebujesz fachowca? Zobacz: Naprawa piekarników, Serwis AGD