Płyta indukcyjna Gorenje IT645BCSC, płyta Gorenje IT645BCSC, płyta IT645BCSC

Producenci zasypują nas płytami indukcyjnymi, które stale zmieniają swój wygląd oraz zostają uzupełnione o kolejne funkcje, co znacznie utrudnia podjęcie decyzji w sprawie zakupu konkretnego urządzenia. Dziś przedstawiamy ciekawy produkt, jakim jest płyta indukcyjna Gorenje IT645BCSC. Sprawdź, jakie funkcje skrywa to urządzenie oraz dowiedz się ile kosztuje i czy warto je kupić!

Płyta indukcyjna Gorenje IT645BCSC – funkcje

Jest to płyta do zabudowy, która posiada wiele ciekawych funkcji. Jedną z nich jest tryb PowerBoost, który zwiększa moc ogrzewania pola, a tym samym skraca czas przygotowywania potraw. Urządzenie posiada cztery pola grzewcze, które można połączyć w dwie pionowe lub jedną dużą strefę do gotowania dzięki funkcji Areaflex. Takie rozwiązanie pozwala na przygotowywanie potraw w większych garnkach, brytfannach lub patelniach, które były za duże na dotychczas posiadaną indukcję. Funkcja Autodetect wykrywa naczynie po włączeniu płyty i uruchamia wyłącznie tę strefę, na której znajduje się garnek.

Istnieje również możliwość przywołania ostatnich użytych ustawień na płycie, a za pomocą funkcji Stop&Go można zatrzymać pracę urządzenia i wznowić ją, kontynuując wcześniej wybrane ustawienia. Tryb StayWarm pozwala z kolei podtrzymać temperaturę potraw, a StayMelt umożliwia stopniowe roztapianie zamrożonych produktów.

Płyta Gorenje IT645BCSC – dane ogólne

Urządzenie ma 59,5 cm szerokości, 5,4 cm wysokości i 52,5 cm głębokości. Płyta Gorenje IT645BCSC odznacza się nowoczesnym designem — w połączeniu z czarnym kolorem i fazowaniem krawędzi przedniej prezentuje się niezwykle elegancko. Korzystanie z płyty ułatwia sterowanie dotykowe SmartControl. Urządzenie posiada również blokadę przed dziećmi – ChildLock Pro.

Potrzebujesz pomocy?Zamów fachowca

Płyta indukcyjna Gorenje IT645BCSC – opinie

Płyta IT645BCSC ma wielu sympatyków, którzy stawiają produkty Gorenje na równi z urządzeniami bardziej znanych marek jak Electrolux czy Bosch. Na szczególną uwagę zasługuje piękny wygląd płyty oraz jej odporność na zarysowania. Wiele osób chwali sobie łatwą obsługę oraz bezproblemowe czyszczenie. Użytkownicy płyty Gorenje doceniają również jej funkcjonalność oraz szybkie nagrzewanie się.

Płyta indukcyjna Gorenje IT645BCSC – cena

Płytę możemy kupić już od 1599 złotych. Biorąc pod uwagę porządne wykonanie i wiele ciekawych funkcji, jakie skrywa płyta IT645BCSC, w porównaniu z cenami podobnych urządzeń oferowanych przez wiodących producentów nie jest to przesadzona kwota. Dlatego jeśli szukasz dobrej płyty indukcyjnej w atrakcyjnej cenie, warto wziąć pod uwagę również produkt Gorenje.

 

To może Cię zainteresować:

Kuchenka indukcyjna nie działa?

Płyta gazowa – jaką kupić?

 

Potrzebujesz pomocy?Zamów fachowca

 

Potrzebujesz fachowca? Zobacz: Naprawa płyt, Serwis AGD