Uwaga Pamiętaj - jesteśmy zewnętrznym serwisem nie powiązanym z producentem marki ARDO

Firma Ardo zajmuje się produkowaniem innowacyjnego sprzętu gospodarstwa domowego najwyższej jakości. ARDO przoduje zarówno w kwestii efektywności wykorzystywania surowców, jak i maszyn produkcyjnych, czy optymalizacji wykorzystywanej energii i zmniejszania swojego wpływu na wciąż pogarszającą się jakość środowiska. Proces kataforezy pozwala na uodpornienie produktów przed negatywnym działaniem substancji chemicznych, co w dużym stopniu przyczynia się do spadku awaryjności produktów. Każdy element urządzenia produkowanego przez firmę ARDO zostaje poddany obróbce antybakteryjnej.

Głównym celem przyświecającym firmie ARDO jest tworzenie produktów w sposób, który minimalizuje negatywne skutki procesu produkcyjnego na środowisko naturalne. Produkty ARDO odznaczają się wysoką energooszczędnością oraz wyjątkowo niskim poborem wody. Wszystkie urządzenia są produkowane z ekologicznych tworzyw i nadają się do recyklingu. ARDO w całości pokrywa Koszty Gospodarowania Odpadami, zdejmując dodatkowe koszty ze swoich klientów. Certyfikat ISO14001 gwarantuje poszanowanie najwyższych standardów ekologicznych podczas całego procesu produkcyjno-sprzedażowego.

ARDO to firma z bogatą historią, której początki sięgają XX wieku. Aristide Merloni wraz z 50-cio osobowym zespołem rozpoczął produkcje własnych wag mechanicznych, a już 20 lat później, urządzeń gazowych i sprzętu AGD. Lata dziewięćdziesiąte były przełomowe dla spółki ARDO. Otrzymanie certyfikatu ISO 9000:19994 stało się impulsem do zmiany organizacji produkcji w firmie. W 1997 roku spółka otrzymała Certyfikat Systemu Jakości, a od 2003 roku firma korzysta z własnego Systemu Kontroli Jakości, którego celem pozostaje zmaksymalizowanie satysfakcji klienta i bezpośrednia walka o jakość środowiska naturalnego. Produkcja sprzętu AGD, w tym kuchenek, pralek czy zmywarek, jest możliwa dzięki pracy wysoko wyspecjalizowanego zespołu przyglądającego się każdemu etapowi produkcji.

Autoryzowane serwisy ARDO:

APRA SERWIS ul. Nadrzeczna 25a 00-705 Warszawa tel. 22 428 27 74

Serwis ARDO kontakt - numer telefonu i adres

Firma ARDO korzysta z sieci autoryzowanych serwisów, których listę znajdziesz w poprzednim akapicie.

Porady