Uwaga Pamiętaj - jesteśmy zewnętrznym serwisem nie powiązanym z producentem marki Zelmer

Firma Zelmer posiada ogromny udział rynku sprzedaży artykułów AGD na całym świecie, eksportując swoje urządzenia do ponad 27 krajów świata. Zelmer to wiodący producent drobnego sprzętu AGD, zwłaszcza odkurzaczy, mikserów, robotów kuchennych oraz czajników. Asortyment firmy zajmują również większe urządzenia AGD m.in.: kuchenki mikrofalowe, żelazka oraz wagi. Firma Zelmer to jeden z polskich producentów sprzętu AGD, który mimo to wciąż podąża za dynamicznie rozwijającym się rynkiem.

Dbałość o funkcjonalność, nowoczesny design i pełną niezawodność to wartości, którymi kieruje się Zelmer, skutecznie zdobywając coraz to większą część polskiego i europejskiego rynku małego sprzętu AGD. Utrzymywanie wysokiej jakości produkcji nagradzane jest co roku licznymi wyróżnieniami i nagrodami w zakresie jakości m.in.: laurem „Dobry Produkt Wybór Konsumentów” czy nagrodę „Odkrycie Roku”.

Oferowane przez firmę Zelmer odkurzacze i żelazka od lat walczą o swoja wysoką pozycję na rynku światowym. Coroczne nagrody są jasnym świadectwem nienagannej opinii wśród stałych klientów oraz oznaką pełnego zaufania. Zelmer dba również o środowisko naturalne, angażując się w produkty linii Eco m.in.: czajnik Hot Cup czy wyciskarka JuiceMaker.

Autoryzowane serwisy Zelmer:

Autoryzowany serwis Zelmer, nr tel. 22 824 44 93, adres e-mail serwis@zelmer.pl

Serwis Zelmer kontakt - numer telefonu i adres

Firma Zelmer korzysta z sieci autoryzowanych serwisów, których listę znajdziesz w poprzednim akapicie.

Porady