Uwaga Pamiętaj - jesteśmy zewnętrznym serwisem nie powiązanym z producentem marki Nivona

Już od wielu lat firma NIVONA Apparate GmbH sprzedaje na rynku innowacyjne ekspresy do kawy. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Norymberdze (Niemcy), mieście, które już od dziesiątek lat uchodzi za kolebkę urządzeń wysokiej jakości. Polityka handlowa firmy znacznie różni się od tej prowadzonej przez konkurencję. NIVONA jest marką, która za kanał dystrybucji obrała sobie handel specjalistyczny. Z tego właśnie powodu urządzenia marki NIVONA nie są dostępne w dyskontach i supermarketach, lecz w autoryzowanych sklepach AGD.

Celem firmy NIVONA jest wykreowanie na rynku marki z wartością dodaną oraz zachowanie najlepszego współczynnika ceny do jakości. Aby usatysfakcjonować naszych klientów NIVONA koncentruje się na uczciwej i wiarygodnej cenie przeciwstawiając się często stosowanej polityce zaniżonej ceny w stosunku do jakości produktu.

Znakiem szczególnym marki NIVONA jest nie tylko funkcjonalność i nowoczesna technologia ale również nastawienie na zaspokajanie najgłębszych potrzeb podniebienia smakoszy kawy. Debiutując z taką właśnie strategią marka ta podbiła serca konsumentów. NIVONA to przyjemność delektowania się kawą.

Autoryzowane serwisy Nivona:

IVITER – Serwis róg Al. Jana Pawła II i ul. Dzielnej. zielony budynek, pod Arkadami 00-154 Warszawa

IVITER CENTER (kiedyś Instrumenty Muzyczne) Plac Konstytucji 5 00-657 Warszawa

Serwis Nivona kontakt - numer telefonu i adres

Firma Nivona korzysta z sieci autoryzowanych serwisów, których listę znajdziesz w poprzednim akapicie.

Porady