Uwaga Pamiętaj - jesteśmy zewnętrznym serwisem nie powiązanym z producentem marki Electrolux

Firma Electrolux jest jednym z największych producentów sprzętu gospodarstwa domowego na świecie. Sprzedaż 40 milionów produktów rocznie, w ponad 150 krajach jest świadectwem nienagannej jakości i dbania o wnikliwe przeprowadzanie wszelkich badań konsumenckich. Firma stara się, by jej produkty zaspokajały faktyczne potrzeby konsumentów, dlatego pralki, zmywarki, lodówki, czy odkurzacze produkowane są z dbałością o najmniejszy szczegół.

Historia firmy Electrolux w Polsce ma swój początek w 1992 roku, gdy uruchomiono w Warszawie pierwsze biuro handlowe. Ostatnie 5 lat zdecydowało o kluczowej pozycji firmy na polskim rynku, wyprzedzając całą konkurencję w kontekście zarówno zaspokajania wciąż rosnącego krajowego zapotrzebowania, jak i atrakcyjnych warunków do inwestycji. Silne zaplecze inżynierskie, doskonały poziom kwalifikacji pracowników czy wciąż udoskonalana infrastruktura firmy sprawiły, że Electrolux stał się jedną z najpewniejszych inwestycji na rynku centralnej Europy. W samej Polsce znajdują się cztery nowoczesne fabryki: w Świdnicy, Żarowie, Oławie i Siewierzu.

Działanie firmy opiera się na przemyślanych rozwiązaniach, w całości zakorzenionych w skandynawskiej tradycji wzornictwa przemysłowego. Analiza potrzeb klientów i szybkie wdrażanie efektów analiz stało się wizytówką firmy Electrolux. Łatwość obsługi, wrażenia dotykowe i nienaganny wygląd zewnętrzny to główne cechy produktów firmy, ale strategia sprzedaży zaczyna się w chwili wykazania pierwszych oznak zainteresowania się produktem. Electrolux dokłada wszelkich starań, aby cały proces użytkowania, od zakupu po utylizacje, przebiegał w jak najbardziej pro-konsumencki sposób.

Autoryzowane serwisy Electrolux:

 

Serwis Electrolux kontakt - numer telefonu i adres

Firma Electrolux korzysta z sieci autoryzowanych serwisów, których listę znajdziesz w poprzednim akapicie.

Porady