Uwaga Pamiętaj - jesteśmy zewnętrznym serwisem nie powiązanym z producentem marki Smeg

Urządzenia Smeg są „migawkami” włoskiego stylu, zarówno lodówki retro z lat 50, jak i piekarniki wykonane w całości ze stali. Urządzenia te wyznaczają trendy, a także tworzą pozytywna więź z ich użytkownikiem. Więź, która wykracza daleko poza zwykłe zastosowania praktyczne. W myśl tej filozofii, firma zaangażowała się we współpracę z czołowymi projektantami i architektami oraz programy, które oceniają obecne gusta i trendy rynkowe.

Dbałość o szczegóły i rozwiązania stylistyczne urządzeń Smeg pozwalają odzwierciedlić upodobania estetyczne ich nabywców. Urządzenia Smeg znajdują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie. Kuchnia integruje i staje się doskonałym, w pełni wyposażonym tłem dla wyjątkowych i przyjemnych chwil.

Własne studio projektowe Smeg, wykonuje pracochłonne badania nad estetyką i stylem i ma wsparcie międzynarodowej sławy architektów takich jak Guido Canali, Mario Bellini, Marc Newson, Giancarlo Candeago, czy studia Piano Design. Wiedza, w jaki sposób połączyć technologię ze stylem jest kluczem do tworzenia produktów, które stają się prawdziwymi ikonami.

Autoryzowane serwisy Smeg:

Drobny Sprzęt Kuchenny

Telefon +48 22 114 76 12, adres serwis.wola@jurmar.waw.pl

Duże AGD (urządzenia do zabudowy oraz wolnostojące)

Telefon +48 22 417 3 417, adres serwis@dombianco.com.pl

Serwis Smeg kontakt - numer telefonu i adres

Firma Smeg korzysta z sieci autoryzowanych serwisów, których listę znajdziesz w poprzednim akapicie.

Porady