Uwaga Pamiętaj - jesteśmy zewnętrznym serwisem nie powiązanym z producentem marki BaByliss

BaByliss to popularny lider w produkcji i dystrybucji urządzeń do stylizacji włosów. Firma oferuje szeroki zakres produktów takich jak suszarki AC, prostownice czy lokówki. BaByliss nie ogranicza się jednak do klientów płci żeńskiej, a oferta dla Panów jest bogata w trymery zarostu czy maszynki do strzyżenia. Kreatywność, innowacja i profesjonalizm to podstawy działania firmy, która funkcjonuje na niezmiennie wysokim poziomie już od 50 lat. Marka BaByliss powstała w latach 60-tych XX wieku w Paryżu, a jej twórcami byli dwaj innowacyjni styliści: Rene Lelievre i Jean-Pierre Feldblum. Działanie firmy opierało się na zmyśle artystycznym Lelievre’a i sieci profesjonalnych sklepów Feldbluma.

Od samych początków, BaByliss udowadnia, że nie ma sobie równych na rynku wysokiej jakości produktów do stylizacji włosów. Wiele z najpopularniejszych produktów firmy (m.in. suszarek czy prostownic) wytacza trendy w stylistyce fryzur na całym świecie. Liczne nagrody czy prestiżowe wyróżnienia są jasnym dowodem jakości i profesjonalizmu marki, a tysiące stałych klientów są świadectwem komercyjnego sukcesu.

Około 95% amerykańskich gospodarstw domowych posiada co najmniej jeden produkt z serii Conair, produkowanej od lat przez BaByliss Paris. Europejscy klienci równie często sięgają po produkty francuskiego giganta, bo przynajmniej 80% gospodarstw domowych jest w posiadaniu przynajmniej jednego produktu BaByliss Paris lub BaByliss for Men. Marka BaByliss stała się symbolem najwyższej jakości, przeznaczonej zarówno dla profesjonalnych stylistów, jak i dla zwykłych, indywidualnych konsumentów. Przywiązanie do historii to nadal podstawa wizerunku marki, która od lat króluje na arenie międzynarodowej.

Autoryzowane serwisy BaByliss:

BABYLISS POLSKA SP. Z O.O. Skwer Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5 01-015 Warszawa bok@babyliss.com + 48 22 631 02 23

Serwis BaByliss kontakt - numer telefonu i adres

Firma BaByliss korzysta z sieci autoryzowanych serwisów, których listę znajdziesz w poprzednim akapicie.

Porady