Uwaga Pamiętaj - jesteśmy zewnętrznym serwisem nie powiązanym z producentem marki Haier

Firma Haier ma swoje początki w latach 80 XX wieku, zaczynając swoją działalność w chińskim mieście Quingdao. Początkowo zajmowała się produkcją lodówek, ale z czasem przekształciła się w dostawcę kolejnego sprzętu AGD, by z początkiem lat 90. nawiązać współpracę z firmami Liebherr i Ariston. W roku 1999 Haier rozpoczęła ekspansję na rynek amerykański, by w krótkim czasie przejąć 30% rynku chłodniczego. Kolejne lata sukcesów pozwoliły na utrzymanie stałego rozwoju i zdobywania kolejnych rynków na arenie międzynarodowej.

W 2001 roku firma Haier znalazła swoje miejsce we Włoszech, gdzie założyła europejską siedzibę Haier Europe Traiding. Marka Haier to ponad 15 tysięcy produktów, sprzedawanych na całym świecie, w skład której wchodzą m.in.: telewizory, komputery przenośne, sprzęt AGD, klimatyzatory i telefony komórkowe. Firma szczyci się tysiącami certyfikatów technologicznych oraz setkami patentów. Na całym świecie znajduje się ponad 240 filii, a liczba pracowników sięga rzędu 50 tysięcy.

Powstała w 2001 roku siedziba Haier Europe Traiding pozwoliła na rozpoczęcie sprzedaży w osiemnastu krajach Europy. Najwyższy standard urządzeń marki Haier na przestrzeni lat został niejednokrotnie dostrzeżony przez liczne międzynarodowe rankingi. Spółka Haier Poland działa na terenie kraju od 200 roku, a jej działalność obejmuje w głównej mierze sprzedaż hurtową sprzętu AGD oraz wysokiej jakości sprzętu RTV i urządzeń klimatyzacyjnych.

Autoryzowane serwisy Haier:

 

Serwis Haier kontakt - numer telefonu i adres

Firma Haier korzysta z sieci autoryzowanych serwisów, których listę znajdziesz w poprzednim akapicie.

Porady