Uwaga Pamiętaj - jesteśmy zewnętrznym serwisem nie powiązanym z producentem marki Russell Hobbs

Russel Hobbs to brytyjska firma, od lat specjalizująca się w produkcji drobnego sprzętu AGD. W szerokiej ofercie firmy znajdziemy m.in.: czajniki elektryczne, żelazka, odkurzacze oraz tostery. Marka Russel Hobbs od zawsze wyznacza szlak, którym podąża wiele brytyjskich producentów. Przywiązanie do brytyjskiej szkoły wzornictwa pozwoliło na rozprzestrzenienie się kolorowych urządzeń AGD na cały światowy rynek.

Marka Russel Hobbs to przede wszystkim połączenie wyjątkowego wzornictwa z najnowocześniejszą technologią wytwarzania produktów. Brytyjska myśl innowacyjna pozwala na projektowanie czajników, odkurzaczy i tosterów, które perfekcyjnie trafiają w potrzeby klientów. Dbałość o wydajność i efektywność sprzętu to główny atut oferty firmy.

Russel Hobbs powstało w 1952 roku, w Anglii. Nazwa firmy to połączenie nazwisk dwóch założycieli, którzy już dziesięć lat po założeniu, musieli odsprzedać ją konsorcjum Tube Investments. Firma przez kilka lat przechodziła z rąk do rąk, by w końcu stać się częściową popularnego na całym świecie konsorcjum Salton Inc. Russel Hobbs jako jeden z pierwszych producentów sprzętu AGD wymieniło tworzywo sztuczne na zwiększające bezpieczeństwo użytkowania szkło hartowane.

Autoryzowane serwisy Russel Hobbs:

QUADRA-NET Sp. z o.o. ul. Jana Czochralskiego 8 61-248 Poznań tel.: +48 22 598 07 77

Spectrum Brands Poland Sp. z o.o. ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 7a 02-366 Warszawa

Serwis Russell Hobbs kontakt - numer telefonu i adres

Firma Russell Hobbs korzysta z sieci autoryzowanych serwisów, których listę znajdziesz w poprzednim akapicie.

Porady