Uwaga Pamiętaj - jesteśmy zewnętrznym serwisem nie powiązanym z producentem marki Valera

Firma Valera to założona w 1955 roku, firma produkująca urządzenia do pielęgnacji włosów. Cały proces produkcji i sprzedaży sprzętu marki Valera w znacznym stopniu skupia się na zdrowiu i wyglądzie włosów. Firma na pierwszym miejscu stawia samopoczucie i wizerunek własnych klientów, dbając o wysoką jakość urządzeń i nietuzinkowe wzornictwo wszelkich projektów. Największe marki firmy Valera korzystają z popularności hasła „Made in Switzerland”, które w krótkim czasie stało się znakiem rozpoznawczym firmy na całym świecie.

Przywiązanie do szwajcarskiej tradycji firmy jest widoczne już na pierwszy rzut oka. Szwajcarska precyzji, niezawodność, solidność i kompetencja to najważniejsze wartości marki. Znany wszystkim na całym świecie znak Szwajcarskiego Krzyża przypomina o wiarygodności i wysokiej pozycji marki na arenie międzynarodowej.

Każdy z sektorów firmy stosuje koncepcję Total Quality, czego efektem jest otrzymanie certyfikatu ISO 9001 w połowie lat 90. Nieustanne wprowadzanie ulepszeń i troska o bezpieczeństwo produkcji pozwalają na spełnienie standardów EN i IEC, jak również śmiałego podążania za unijnymi dyrektywami dotyczącymi tłumienia interferencji fal radiowych oraz zgodności elektromagnetycznej.

Autoryzowane serwisy Valera:

Polwell Sp. z o.o. ul. Ołowiana 12 85-461 Bydgoszcz telefon: +48 52 325 20 00 fax: +48 52 325 20 01 e-mail: centrala@polwell.pl

Serwis Valera kontakt - numer telefonu i adres

Firma Valera korzysta z sieci autoryzowanych serwisów, których listę znajdziesz w poprzednim akapicie.

Porady