Uwaga Pamiętaj - jesteśmy zewnętrznym serwisem nie powiązanym z producentem marki Faber

Faber to znany na całym świecie producent innowacyjnych, zaawansowanych i bogatych w nowe technologie okapów, na których doskonalenie poświęcono już niemal 50 lat. Rozwijanie technologii oczyszczania powietrza w kuchni pozwoliło na osiągnięcie maksymalnej wygody w montowaniu urządzenia i jego codziennym użytkowaniu. Produkty Faber odznaczają się cichym działaniem, a zastosowane technologie gwarantują pełne bezpieczeństwo codziennego użytkowania.

Wysoka efektywność pracy, przy niskim zużyciu energii elektrycznej pozwoliły firmie Faber na zrewolucjonizowanie rynku okapów na arenie międzynarodowej. Urządzenia Faber pozwalają na łatwe utrzymanie czystości w każdej kuchni, gwarantując przy tym nie tylko najwyższą jakość, ale również bezpieczeństwo. To właśnie bezpieczeństwo użytkowania jest najważniejszą cechą okapów Faber. Wewnątrz urządzeń nie znajdziemy ostrych krawędzi, a elementy szklane wykonywane są ze szkła hartowanego.

Zastosowanie nowoczesnych technologii takich jak zabezpieczenia termiczne czy samogasnące tworzywa sztuczne pozwoliło na uniknięcie ryzyka zapalenia się, a co za tym idzie, wybuchu pożarku. Wszelkie stosowane w okapach firmy Faber elementy elektroniczne są dobrze izolowane, a przewody ułożone są w sposób, który uniemożliwia porażenie prądem. Ponad 50-letnia tradycja firmy jest dobrze widoczna w klasycznym wzornictwie produktów, a umiejętność przewidywania trendów rynkowych sprawiła, że firma wciąż posiada tytuł lidera rynku.

Autoryzowane serwisy Faber:

APRA SERWIS

ul. Nadrzeczna 25a

00-705 Warszawa

tel. 22 428 27 74

Serwis Faber kontakt - numer telefonu i adres

Firma Faber korzysta z sieci autoryzowanych serwisów, których listę znajdziesz w poprzednim akapicie.

Porady