Urządzenie do dezynfekcji Beko UVC 5033 TA HygieneShield

Ostatni rok pokazał całemu światu jak dużym zagrożeniem mogą być wirusy. Ważną rolę w hamowaniu transmisji wirusów odgrywa dezynfekcja. Pod tym pojęciem kryje się nie tylko wzmożone mycie rąk i stosowanie środków odkażających, ale również dezynfekcja pomieszczeń oraz przedmiotów. Jeśli chcesz lepiej zadbać bezpieczeństwo własne oraz bliskich, z pewnością zainteresuje Cię urządzenie do dezynfekcji Beko UVC 5033 TA HygieneShield. Na czym polega jego działanie? Ile kosztuje i czy jest to bezpieczne rozwiązanie? Przeczytaj nasz wpis i dowiedz się więcej!

Urządzenie do dezynfekcji Beko UVC 5033 TA HygieneShield – co to?

Urządzenie do dezynfekcji Beko to sprzęt stworzony z myślą o zapewnieniu maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. Swoim wyglądem przypomina kuchenkę mikrofalową. Zwalcza do 99% bakterii oraz wirusy wykorzystując technologię HygieneShield. We wnętrzu urządzenia znajdziemy 2 lampy UV-C, które zapewniają dezynfekcję przedmiotów z każdej strony. Dodatkowo sprzęt można postawić w dowolnym miejscu w mieszkaniu. Niewielkie rozmiary – 39x58x53 cm pozwalają na znalezienia odpowiedniego miejsca nawet na ograniczonej przestrzeni.

Urządzenie do dezynfekcji Beko UVC 5033 TA HygieneShield – działanie

Odpowiednia ilość światła UVC wykorzystywana w urządzeniu Beko powoduje, że dochodzi do rozpadu molekularnej struktury RNA i DNA mikroorganizmów bytujących na przedmiotach codziennego użytku. Znajdziemy tu aż 4 programy dezynfekujące, dwa z użyciem światła UV oraz dwa korzystające z promieniowania UV i wysokiej temperatury. Każdy program dedykowany jest do konkretnego rodzaju przedmiotów, np. szkła, metalu czy akcesoriów dziecięcych. Korzystanie ze sprzętu ułatwia wygodny, kolorowy wyświetlacz, a cały proces dezynfekcji można obserwować przez półtransparentne drzwiczki.

Czy urządzenie do dezynfekcji Beko jest bezpieczne?

To pytanie z pewnością nasuwa się na myśl osobom, które wiedzą, jak szkodliwe działanie ma ultrafiolet na organizm człowieka. Jednak w przypadku produktu Beko wszelkie wątpliwości są bezzasadne. Promieniowanie ultrafioletowe zatrzymuje podwójna szyba w drzwiczkach, a samo urządzenie wyłącza światło tuż po otwarciu drzwiczek. Urządzenie jest zatem bezpieczne i mogą z niego korzystać również dzieci od 8 roku życia, jednak pod nadzorem osób dorosłych.

Urządzenie do dezynfekcji Beko – cena

Koszt urządzenia w zależności od miejsca zakupu zaczyna się od 799 złotych. Biorąc pod uwagę możliwości urządzenia oraz bezpieczeństwo najbliższych, cena nie jest przesadzona i jeśli mamy odrobinę miejsca do zagospodarowania oraz wolne fundusze, warto przemyśleć jego zakup.

Poszukujesz dobrego serwisu produktów Beko? Koniecznie umów wizytę naszego serwisanta AGD, który ma wieloletnie doświadczenie w naprawie urządzeń Beko i bez trudu znajdzie przyczynę usterki i usunie zaistniałą awarię.

 

To może Cię zainteresować:

Suszarka z pompą ciepła czy bez?

Lodówka głośno chodzi? Sprawdź przyczynę!

Dlaczego lodówka jest gorąca?

 

 

 

 

Potrzebujesz fachowca? Zobacz: Serwis AGD