Urządzenie do dezynfekcji Beko UVC 5033 TA HygieneShield

Ostatni rok pokazał całemu światu jak dużym zagrożeniem mogą być wirusy. Ważną rolę w hamowaniu transmisji wirusów odgrywa dezynfekcja. Pod tym pojęciem kryje się nie tylko wzmożone mycie rąk i stosowanie środków odkażających, ale również dezynfekcja pomieszczeń oraz przedmiotów. Jeśli chcesz lepiej zadbać bezpieczeństwo własne oraz bliskich, z pewnością zainteresuje Cię urządzenie do dezynfekcji Beko UVC 5033 TA HygieneShield. Na czym polega jego działanie? Ile kosztuje i czy jest to bezpieczne rozwiązanie? Przeczytaj nasz wpis i dowiedz się więcej!

Urządzenie do dezynfekcji Beko UVC 5033 TA HygieneShield – co to?

Urządzenie do dezynfekcji Beko to sprzęt stworzony z myślą o zapewnieniu maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. Swoim wyglądem przypomina kuchenkę mikrofalową. Zwalcza do 99% bakterii oraz wirusy wykorzystując technologię HygieneShield. We wnętrzu urządzenia znajdziemy 2 lampy UV-C, które zapewniają dezynfekcję przedmiotów z każdej strony. Dodatkowo sprzęt można postawić w dowolnym miejscu w mieszkaniu. Niewielkie rozmiary – 39x58x53 cm pozwalają na znalezienia odpowiedniego miejsca nawet na ograniczonej przestrzeni.

Urządzenie do dezynfekcji Beko UVC 5033 TA HygieneShield – działanie

Odpowiednia ilość światła UVC wykorzystywana w urządzeniu Beko powoduje, że dochodzi do rozpadu molekularnej struktury RNA i DNA mikroorganizmów bytujących na przedmiotach codziennego użytku. Znajdziemy tu aż 4 programy dezynfekujące, dwa z użyciem światła UV oraz dwa korzystające z promieniowania UV i wysokiej temperatury. Każdy program dedykowany jest do konkretnego rodzaju przedmiotów, np. szkła, metalu czy akcesoriów dziecięcych. Korzystanie ze sprzętu ułatwia wygodny, kolorowy wyświetlacz, a cały proces dezynfekcji można obserwować przez półtransparentne drzwiczki.

Czy urządzenie do dezynfekcji Beko jest bezpieczne?

To pytanie z pewnością nasuwa się na myśl osobom, które wiedzą, jak szkodliwe działanie ma ultrafiolet na organizm człowieka. Jednak w przypadku produktu Beko wszelkie wątpliwości są bezzasadne. Promieniowanie ultrafioletowe zatrzymuje podwójna szyba w drzwiczkach, a samo urządzenie wyłącza światło tuż po otwarciu drzwiczek. Urządzenie jest zatem bezpieczne i mogą z niego korzystać również dzieci od 8 roku życia, jednak pod nadzorem osób dorosłych.

Urządzenie do dezynfekcji Beko – cena

Koszt urządzenia w zależności od miejsca zakupu zaczyna się od 799 złotych. Biorąc pod uwagę możliwości urządzenia oraz bezpieczeństwo najbliższych, cena nie jest przesadzona i jeśli mamy odrobinę miejsca do zagospodarowania oraz wolne fundusze, warto przemyśleć jego zakup.

Potrzebujesz pomocy?Zamów fachowca

Poszukujesz dobrego serwisu produktów Beko? Koniecznie umów wizytę naszego serwisanta AGD, który ma wieloletnie doświadczenie w naprawie urządzeń Beko i bez trudu znajdzie przyczynę usterki i usunie zaistniałą awarię.

 

To może Cię zainteresować:

Suszarka z pompą ciepła czy bez?

Lodówka głośno chodzi? Sprawdź przyczynę!

Dlaczego lodówka jest gorąca?

 

 

 

Potrzebujesz pomocy?Zamów fachowca

 

Potrzebujesz fachowca? Zobacz: Serwis AGD